reklamı kapat

POPÜLER

aquaman

Aquaman’in yıldızı Jason Momoa’dan Justice League itirafı

Geçtiğimiz sene vizyona giren Justice League değiştirilen sahneleriyle çok konuşulmuştu. Aradan geçen zamanın ardından Jason Momoa, Aquaman karakterinin filmden çıkartılan sahnesi hakkında detaylı bir itirafta bulundu.

Kısaca hatırlatmak gerekirse beyaz perdede izlediğimiz Justice League aslında Zack Snyder‘ın planladığı versiyon değildi. Başarılı yönetmen yeniden çekilecek sahneler için geri dönemeyince bu görevi Joss Whedon üstlenmişti. Bu süreçte Warner Bros. stüdyolarının istediği değişiklikler yapılınca hikaye Zack Snyder’ın istediği halden çok uzaklaşmıştı. Hatta DC hayranları uzun süre boyunca “Zack Snyder’ın Justice League’ini izlemek istiyoruz” kampanyası başlattı fakat istenen sonuç elde edilemedi. Jason Momoa ise Aquaman’in çıkartılan final sahnesini detaylı bir şekilde anlatmakta sıkıntı görmedi.

“Zack Snyder’ın elinden çıkan Justice League’in finalinde bir sahnem vardı aslında. Mera ve Vulko karakterleri de bu sahnede yer alıyordu. Onlarla konuşup artık gitmem gerek diyordum. İkisi de büyük bir tehlikenin yaklaştığını ve onlara yardımcı olmam gerektiğini söylüyordu. Buna rağmen babamı görmem gerektiğini söyleyip kamyonetime atlayıp gidiyordum. Justice League’in final sahnelerinden biri böyleydi. Eve gelip denizaltıyla karşılaşmam da görünüyordu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jason Momoa’nın sözlerine bakılırsa Justice League’in finali Arthur Curry’nin hikayesini direkt olarak Aquaman filmine bağlıyordu. Şimdi ise daha kopuk bir hikaye seyredeceğiz gibi duruyor.

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe Altyazılı Son Fragman