reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman

Jason Momoa’nın şakayla karışık Aquaman endişesi

Aquaman karakterine başarıyla hayat veren Jason Momoa, Zack Snyder odaklı Justice League odaklı açıklamalarına devam ediyor. Bu desteğin oyuncuyu korkutan bir yanı olduğu ortaya çıktı.

Bilmeyenler için kısaca özet geçmek gerekirse Game of Thrones sonrası rol bulmakta zorlanan Jason Momoa‘nın Aquaman rolüne seçilmesine vesile olan kişi o dönemde DC sinema evrenini şekillendiren Zack Snyder olmuştu. Bu sebeple Jason Momoa’nın ona büyük bir saygı ve minnet duyduğunu önceki açıklamalarından biliyoruz. Sevilen oyuncu aynı zamanda defalarca Justice League odaklı pek çok açıklamayla karşımıza çıktı. Zack Snyder‘ın çekip kurguladığı versiyonun Warner Bros. stüdyoları tarafından yayınlanmasını isteyenlerden biriydi. Hatta geçtiğimiz günlerde yine bu konudaki sessizliğini bozmuş ve izlediğimiz Justice League’in Zack Snyder’in versiyonundan çok farklı olduğunu hatta bambaşka bir film olduğunu açıklamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jason Momoa’nın Aquaman korkusu

Öte yandan Jason Momoa’nın önümüzdeki yıllarda Aquaman 2 filmiyle karşımıza çıkacağını biliyoruz. Fakat oyuncunun bu konuda ciddi bir endişesi bulunuyor. Sık sık Zack Snyder’ın Justice League’inin yayınlanması için yaptığı açıklamaların kendisini işinden edebileceğini düşünüyor. Son projesi olan Apple+ dizisi See için MTV News‘a konuşan oyuncu aynı konu gündeme gelince şakayla karışık “Bu yüzden işimden olabilirim” cevabını verdi.

Bu şakayla karışık bir yorum olsa da, bu açıklama Jason Momoa’nın Warner Bros. stüdyoları tarafından uyarılmış olabileceğini düşünmemize neden oluyor.

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı