reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman 2

Jason Momoa’in şaşırtan Aquaman 2 kötü önerisi

Aquaman filminin gişe macerası devam ederken Jason Momoa daha şimdiden devam filmini düşünmeye başladı bile. Üstelik Aquaman 2 için şaşırtıcı bir önerisi var.

Yönetmenliğini James Wan’ın üstlendiği Aquaman gişede fırtına gibi esiyor. Justice League’in ardından izleyici karşısına çıkan yapım 1 milyar dolar sınırını aşmayı başardı. Böylece DC sinema dünyası adına bir ilke imza atmış oldu. DCEU filmleri arasından en çok izlenen yapım olarak adını zirveye yazdırdı. Durum böyle olunca daha şimdiden Aquaman 2’nin gelişine garanti gözüyle bakılıyor. İlk filmin finalinden sonra herkesin beklentisi Aquaman 2 ile Black Manta’yı daha yakından tanımak. Herkes onun ikinci filmin kötüsü olacağına inanıyor. Arthur Curry karakterine hayat veren Jason Momoa’nın ise farklı bir beklentisi var gibi görünüyor. BadTaste.it’e konuşan Jason Momoa Aquaman 2 filminin kötüsü olarak Lobo’yu görmek istiyor!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lobo oldukça enteresan bir tercih çünkü aslında Aquaman kötülerinden biri değil. Buna rağmen Momoa’nın açıklamasıyla adı gündeme gelmiş durumda. Asıl ilginç olan ise bir zamanlar Jason Momoa’nın Lobo karakterine yakıştırılıyor olması. Sevilen oyuncunun yanıtının bu yakıştırmalarla bağlantısı var mı bilmiyoruz. Fakat şu aşamada Black Manta daha mantıklı bir tercih gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Türkçe altyazılı son fragman