reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman 2

Aquaman 2 filminin kötüsüne dair ilk ipucu

DC çizgi romanlarından uyarlanan Aquaman’in beyaz perdede elde ettiği başarının ardından Aquaman 2 filminin gelişi kesinleşti. Merakla beklenen devam filmine dair ilk ipucu Kral Orm karakterine hayat veren Patrick Wilson’dan geldi.

Bildiğiniz gibi ilk Aquaman filminin kötüsü olarak Arthur Curry‘nin kardeşi Orm’u izledik. Denizin altındaki uygarlıkları karaya karşı bir araya getirerekOcean Master olma çabası veren Orm amacına ulaşamadı. Fakat bu süreçte Arthur Curry yeni bir düşman kazandı: Black Manta. Aquaman 2 filminin kötüsünün Black Manta olacağını tahmin ediyorduk. Orm’a hayat veren Patrick Wilson‘ın açıklamaları da bu yöne işaret ediyor.

“Orm karakterinin geleceğinde gibi gibi sürprizler yattığını ben de bilmiyorum. Onu öldürmeyeceklerine inanıyorum çünkü Arthur Curry’nin kişisel serüveni açısından oldukça önemli bir karakter. Onun ikinci filmin kötüsü olacağını da sanmıyorum. Sonu Yeni 52’deki gibi de olmayacaktır. Onu bir süreliğine hapsedeceklerini düşünüyorum. Elbette James Wan beni isterse, seve seve geri dönerim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Patrick Wilson’ın açıklamalarından anlıyoruz ki Orm, Aquaman dünyasının bir parçası olmaya devam edecek. Fakat Arthur Curry’nin kardeşi olması sebebiyle diğer çizgi roman kötüleri gibi öldürülmeyecek. Daha çok Marvel Sinematik Evreni’nde Thor’un başının belasına dönüşen Loki gibi olacak. Hatta Orm’u Aquaman 2’de tıpkı Thor The Dark World‘de hapsedilen Loki gibi görebiliriz.

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe altyazılı fragman