reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman 2

Heyecan uyandıran Aquaman 2 açıklaması

DC sinema evreninin başarılı işlerinden biri olan Aquaman’in yakında geri döneceğini biliyoruz. Aquaman 2 cephesinde heyecan uyandıran bir açıklama gündeme geldi. Bu açıklanın kaynağı ise Ocean Master karakterine hayat veren Patrick Wilson oldu.

Bildiğiniz gibi başrollerini Jason Momoa ve Amber Heard‘ün paylaştığı ilk film Warner Bros. açısından büyük bir başarıya dönüştü. Son yıllarda isminden övgüyle bahsedilen James Wan kamera arkasına geçti ve oldukça başarılı bir iş ortaya koydu. Hikaye orijin filmi olması sebebiyle klişe hissettirse de, filmin görselliği inanılmazdı. Deniz altında geçen sahneler bambaşka bir dünyaya adım atmış gibi hissetmemize neden oluyordu. Tüm bu özelliklerden dolayı filmin gişe hasılatı 1 milyar dolar sınırını geçti. Warner Bros. stüdyoları da hemen Aquaman 2 filmin yolda olduğunu duyurmuştu. O dönemde hikayenin kötüsü olarak izlediğimiz Ocean Master’ın geri döneceği iddia edilmişti. Fakat bu açıklama resmiyet kazanmamıştı. Şimdi karaktere hayat veren Patrick Wilson döneceğini resmen onaylamış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Orm Aquaman 2 ile dönecek

Rol aldığı Midway filminin tanıtım çalışmalarını yürüten Patrick Wilson’a sorulan sorulardan biri de Aquaman 2’le bağlantılıydı. Oyuncu bu soruya ikinci filmde yaşanacaklar hakkında genel bir bilgisi olduğunu ama daha çok Orm karakterine odaklı detaylardan haberdar olduğunu açıkladı. James Wan‘ın çalışma sürecine saygı duyduğu için kendisiyle bağlantısı olmayan konularda soru sormamayı tercih ettiğini ifade etti. Ardından Aquaman 2 ile birlikte seriyi bir sonraki seviyeye taşıyacaklarını söyledi. Oyuncu “Orm bu hikaye içinde nasıl bir görev üstleniyor, bunu biliyorum ancak elbette bununla ilgili konuşmayacağım” diyerek konuyu kapatmış oldu.

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı

İLGİLİ HABERLER