reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman 2

Aquaman 2 ne zaman geliyor?

Başrolünü Jason Momoa’nın üstlendiği Aquaman beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Üstelik Aquaman 2 filminin geliş tarihi şimdiden kesinleşti.

Yönetmenliğini James Wan’ın üstlendiği Aquaman filminin gişede 1 milyar dolar sınırını aşmasının ardından herkes ikinci filmin gelmesini bekliyordu. Son zamanlarda bu cephede önemli gelişmeler yaşanmasına şahit olduk. Özellikle Jason Momoa’nın kendi Instagram hesabı üzerinden yaptığı gizemli paylaşımlar büyük dikkat çekti. Sevilen oyuncunun Warner Bros stüdyolarında sevinç çığlıkları atması, Aquaman 2’nin gelişinin kesinleşmesi olarak yorumlanmıştı.

Son olarak The Hollywood Reporter’dan Borys Kit ‏, Aquaman 2 ile ilgini heyecan uyandıran gelişmeyi paylaştı. Warner Bros stüdyolarının Aquaman 2’nin vizyon tarihi olarak 16 Aralık 2022’yi belirlediğini duyurdu. Bu da Jason Momoa ve Amber Heard’ün yer alacağı ikinci macera için ortalama üç sene beklememiz gerekeceği anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aquaman 2 için bekleme süresinin uzunluğu fazlasıyla can sıkıcı olsa da, Warner Bros stüdyoları genelde projeleri aceleye getirmesi ve ortaya çıkan sonuçla hayal kırıklığı yaratmasıyla biliniyor. Görünen o ki James Wan aynı olayların kendi serisinde yaşanmasını istemiyor. İkinci filmi istediği gibi rahat rahat geçebilmek adına gerekli zamanın bu olduğuna stüdyoyu ikna etmeyi başarmış. Umuyoruz bu uzun bekleyişe değecek bir film seyrederiz.

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe altyazılı fragman