reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War Thanos

Thanos Avengers Infinity War’da çok farklı görünebilirdi

Avengers Infinity War filminin kötüsü Thanos için tasarlanan farklı kostümler ortaya çıktı. Bu sayede kahramanımızın çok farklı görünebileceğini anlamış olduk.

Josh Brolin’in beyaz perdeye taşıdığı Thanos, Avengers Infinity War’un en önemli karakteriydi. Filmin büyük bir bölümü onu izleyicilere tanıtmaya ayrılmıştı. Öyle ki bir noktadan sonra hikayenin asıl kahramanı Thanos’muş gibi hissetmeye başlamıştık. Bu durum seyircilerin onunla empati kurmasına ve amacını daha iyi anlamasına yardımcı oldu. Bu noktada dev titan filmin en önemli karakteriydi diyebiliriz. Görünen o ki Thanos’un Avengers Infinity War’da nasıl görüneceği uzun süre düşünülen konulardan biriymiş.

 

View this post on Instagram

 

Early #thanos design for #avengersinfinitywar We did a lot of options for #themadtitan out of his armor. #conceptart #characterdesign #costume #avengers #blackorder #childrenofthanos

A post shared by jsmarantz (@jsmarantz) on


Marvel stüdyolarının dev titan için hazırladığı konsept tasarımlardan biri daha gün yüzüne çıktı. Bu kostüm beyaz perdede gördüğümüz zırhtan çok daha farklı olmasıyla dikkat çekiyor. Konsept tasarım Instagram üzerinden Jerad S. Marant tarafından paylaşıldı. Jerad S. Marant, Marvel stüdyoları için konsept tasarım hazırlayan sanatçılar arasında yer alıyor. Marant bu paylaşımının altına “Avengers Infinity War’da Thanos için hazırladığımız konsept tasarımlardan biri. Onun için birden fazla tasarım hazırlamıştık” sözlerine yer verdi. Bu tasarımda asıl dikkat çeken ise Sonsuzluk Eldiveni oluyor. Sonsuzluk taşlarını bir araya getiren eldiven için bir dönem altın rengi yerine, gümüş renginin düşünüldüğü ortaya çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı