reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War Drax Thanos

Avengers Infinity War’dan çıkartılan Thanos ve Drax mücadelesi

Avengers Infinity War konsept çalışmalarının internete düşmesiyle birlikte filmden çıkartılan sahneler netlik kazanıyor. Bunlardan biri de Thanos ve Drax arasında gerçekleşiyor.

Bildiğiniz gibi Marvel stüdyoları Avengers Infinity War’a özel bir kitap hazırlayıp hayranlarla paylaştı. Bu kitapta Marvel’ın Infinity War’un hazırlık sürecinde hazırlattığı konsept tasarımlar yer alıyor. Bu sayede şimdiye kadar üzerinde düşünülen fakat kullanılmayan pek çok tasarım gördük. Örneğin Captain America, Thanos, Red Skull ve Thor için farklı kostümler denendiğini fakat bunların kullanılmadığını biliyoruz. Thor’un Stormbreaker dışında farklı bir silah kullanma ihtimali de gündeme gelmiş fakat sonradan vazgeçilmişti. Sırada Avengers Infinity War’da kendine yer bulamayan bir sahnenin konsept tasarımı var.

İlk Guardians of the Galaxy filminden beri biliyoruz ki Drax, Thanos’tan nefret ediyor. Bunun nedeni dev titanın onun ailesini öldürmüş olması. Bu yüzden Thanos‘la yüzleşmek ve onu öldürmek için fırsat kolluyordu. Avengers Infinity War ile bu fırsata kısmen kavuştu fakat görünen o ki planlar başkaymış. Drax’ın Thanos’a karşı birebir mücadele verdiği bir sahne planlanıyormuş. Fakat bilmediğimiz bir sebepten ötürü bu sahneden vazgeçildiğini görüyoruz. Kim bilir, belki amaç bu mücadeleyi Avengers 4‘e saklamaktır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları