reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Avengers Infinity War’den silinen Spider-Man sahnesi [İzle]

Avengers Infinity War filminden çıkartılan Spider-Man ve Guardians of the Galaxy sahnesi Reddit üzerinden internete düştü. Bu sahnede Peter Parker diğer kahramanların hayata döndürülmesine yardımcı oluyor.

Silinen sahne Avengers Infinity War’da kahramanlarımızın Titan’da Thanos‘a karşı verdiği mücadele sırasında yaşanıyor. Thanos, Guardians of the Galaxy üyelerinin ruhlarını bedenlerinden ayırıyor. Bunu da ele geçirdiği ruh taşı sayesinde yapabiliyor. Eğer ruhları bedenlerine dönmese, kahramanlarımız ölecek. Doctor Strange de aynı durumda ancak astral yolculuk sayesinde Peter Parker’a ne yapması gerektiğini anlatıyor. Mantis’i kurtaran Spider-Man daha sonra Peter Quill, Drax ve Nebula‘yı da yakalayıp bir araya getiriyor. Doctor Strange Mantis’in bunu çözebileceğini düşünüyor. Fakat onun tam olarak ne yapması gerektiğinden haberi yok. Başlangıçta duruma duygusal yaklaşan kahramanımız daha sonra ne yapması gerektiğini çözüyor. Böylece sırayla Drax, Peter Quill ve Nebula’nın ruhları bedenlerine geri dönüyor. Guardians of the Galaxy ekibi kurtulmuş oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man sahnesi neden kullanılmadı?

Tüm bu yaşananların Avengers Infinity War’da Titan’daki savaş sahnesini daha karmaşık hale getirdiğine karar verilmiş olmalı ki, sahne filmin vizyona giren versiyonunda kullanılmadı. Görsel efektlerin çok az bir kısmı tamamlandığı için sahnenin bu hali oldukça garip görünüyor. Ancak bu tamamlanmamış bu sahne sayesinde görsel efektlerin film genelinde ne kadar büyük bir rol oynadığını da görmüş oluyoruz. Aksi halde bu kahramanların beyaz perdeye aktarılması imkansız olacaktı.