reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy

Avengers Infinity War’dan silinen Spider-Man ve Guardians of the Galaxy sahnesi

Avengers Infinity War filminde Spider-Man’in Guardians of the Galaxy ekibine yardım ettiği bir sahnenin yer aldığı ancak bu anların sonradan filmden çıkartıldığı anlaşıldı. Bunu açıklayan Örümcek Adam‘a hayat veren Tom Holland oldu.

Bildiğiniz gibi Tom Holland son günlerde Spider-Man Far From Home sebebiyle sık sık gündeme geliyor. Basınla bir araya gelen oyuncu kendisine yöneltilen soruları yanıtlıyor. Böylece Marvel dünyasına ve filmlerin kamera arkasına dair yeni detaylar ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde IMDb‘ye konuşan genç oyuncu Avengers Infinity War’dan silinen enteresan bir sahneyi izleyicilerle paylaştı.

Spider-Man ve Guardians of the Galaxy sahnesi

“Infinity War’da sonradan kullanılmamasına karar verilen bir sahne vardı. Burada Thanos Guardians of the Galaxy’nin astral forma geçiş yapmasına neden oluyordu. Ben de onları bedenleriyle bir araya getirmeye çalışıyordum. Sahnenin ilerleyen noktalarında tüm ekibin yerde bilinçsiz olarak yattığı bir an vardı. Nebula’yı canlandıran Karen Gillan makyajı için sabah erken uyanması gerektiğinden uykusuzdu ve yerde uyuyakalmıştı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Normalde bu sahne kulağa biraz garip geliyor ve gerçekliği ister istemez sorgulanıyor. Fakat Avengers Infinity War döneminde internete sızdırılan bir görsel bulunuyordu. Bu görselde Doctor Strange ve Spider-Man görünüyordu. Bu anların Guardians of the Galaxy ile bağlantılı olması mümkün çünkü Strange, Peter Parker’a “Peter, onları kordu. Ölü değiller!” diyordu. Tom Holland‘ın açıklaması sızdırılan bu görselle birebir örtüşüyor. Buradan anlıyoruz ki Avengers Infinity War’un değiştirilen pek çok sahnesi bulunuyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı