reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’daki Spider-Man sahnesi aslında farklıydı

Avengers Infinity War‘a damga vuran anlardan biri Spider-Man‘e aitti. Herkesin aylarca konuştuğu bu anların senaryoda daha farklı olduğu ortaya çıktı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Avengers Infinity War’un finalinde Thanos başarılı oldu. Sonsuzluk Taşları’nı ele geçirdikten sonra evrendeki canlıların yarısını yok etti. Bunun bu hamlesiyle birlikte pek çok kahramanın toz bulutuna dönüşmesine şahit olduk. Bunlardan biri de Tom Holland‘ın hayat verdiği Spider-Man’di. Onun sahnesi izleyiciler tarafından fazlasıyla konuşuldu. Fakat Örümcek Adam’ın sahnesi senaryoda daha farklıydı.

Bu detay Avengers Infinity War’un Blu-ray versiyonundaki yorumlarda ortaya çıktı. Yönetmenler Joe ve Anthony Russo’nun yanında senaristler Christopher Markus ve Stephen McFeely asıl sahnenin nasıl olduğundan bahsetti.

Joe Russo: Eğer yanlış hatırlamıyorsam, Peter Parker “Pek iyi hissetmiyorum” diyordu. Tony ona bakıyor de “Özür dilerim” diyordu. Ardından Spider-Man’in kaybolduğunu görüyorduk.

Stephen McFeely: Sahne sinemada gördüğümüz gibi uzun değildi.

Joe Russo: Peter Parker tüm gücünü ortadan kaybolmamak için kullanıyor. Bu yüzden gidişi diğerlerinden daha uzun sürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bunun yanında Tom Holland’ın Örümcek Adam’ın sahnesi için özellikle irtibata geçtiği ve karaktere uygun hale getirmek için çabaladığı ifade ediliyor. Sonuç olarak herkesin aklına kazınan o malum sahne ortaya çıkıyor.

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War’dan silinmiş Guardians of the Galaxy sahnesi