reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Black Panther

Black Panther’in yıldızından büyük Avengers Infinity War ipucu

Avengers Infinity War vizyona girdiğinden beri ölen kahramanlardan bahsediyoruz. Bir de akıbeti belirsiz olanlar var. Sonunda bu konuda yeni bir ipucu elde ettik.

Advertisement

Kısaca hatırlatmak gerekirse Avengers Infinity War’un finalinde Thanos amacına ulaştı. Altı Sonsuzluk Taşı’nı da ele geçirip evrendeki yaşamın yarısını yok etti. Böylece sevdiğimiz süper kahramanların birer birer toz bulutuna dönüşmesine şahit olduk. Bu sayede kaybettiğimiz kahramanların yanında hayatta kalan pek çok ismi de görmüş olduk. Fakat o sırada başına neler geldiğinden habersiz olduğumuz karakterler de bulunuyor. Bunlardan biri de Black Panther’in kız kardeşi Shuri‘ydi. Black Panther veya Iron Man unvanını üstleneceği düşünülen karakterin akıbetini Angela Bassett açıkladı. Shuri ve T’Challa’nın annesi Ramonda’yı canlandıran oyuncu açık ve net konuştu. “Karakterim ölmedi. Filmdeki kızım Shuri de. O Wakanda’daki en zeki kişi.” sözlerini sarf etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Angela Bassett’in bu sözlerinden anlıyoruz ki Ramonda ve Shuri‘nin Avengers 4’teki dönüşü kesin. Daha da önemlisi Shuri’nin zekası Thanos’un alt edilmesinde önemli bir rol üstlenebilir. Bakalım Letitia Wright Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğinde nasıl bir rol üstlenecek?

İlgili video

Avengers Infinity War Gag Reel