reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Shuri

Avengers Endgame fragmanındaki Shuri gizemi

Marvel stüdyolarının Avengers Endgame için hazırladığı ilk fragmanı paylaşmasıyla birlikte kafalarda yeni soru işaretleri oluştu. Bunlardan biri de Black Panther’in kız kardeşi Shuri ile alakalı.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War‘un finalinde Thanos sonunda amacına ulaştı ve canlıların yarısını ortadan kaldırmayı başardı. Onun Thor’un elinden kurtulmasına ve kahramanlarımızın yarısının gerçeklikten silinmesine şahit olduk. Fazlasıyla dramatik olan bu sahne hepimizin aklında yer etmeyi başardı. Kaybettiğimiz karakterler arasında Black Panther, Winter Soldier, Scarlet Witch, Peter Quill, Drax, Spider-Man gibi isimler yer alıyordu. Shuri‘yi ise gerçeklikten silinen karakterler arasında görmedik. Bu yüzden finalde yaşananların ardından hayatta olduğunu tahmin ediyorduk. Buna rağmen Avengers Endgame fragmanında Shuri kaybettiğimiz kahramanların arasında yer alıyor. Peter Parker‘ın fotoğrafından hemen önce Shuri’yi de görüyoruz. Bu da Black Panther’in kız kardeşinin başına ne geldiğini merak etmemize neden oluyor.

Burada iki ihtimal gündeme geliyor. Bunlardan ilki Shuri’nin gerçeklikten silinen karakterlerden biri olması. Diğeri ise nedenini bilmediğimiz bir sebepten kayıp veya saklanıyor olması. Bize göre ikinci ihtimal daha ağır basıyor. Thanos‘u alt etmekte onun kadar zeki bir karakterin önemli rol üstlenebileceğini düşünüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı