reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame fragmanına Logan dokunuşu [Video]

Marvel uzun zamandır beklenen Avengers Endgame fragmanını izleyicilerle paylaştı. Fragmanın beklediğimizden çok daha duygusal olması hayranların yeni çalışmalarına ilham kaynağı oldu.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War‘un finalinde Thanos amacına ulaştı. Sonsuzluk Eldiveni’ni tamamladı ve parmağını şıklatarak evrenin yarısını gerçeklikten sildi. Böylece sadece sevdiğimiz kahramanların değil, dünyanın ve tüm canlıların yarısı ortadan kayboldu. Onların ani yok oluşuyla birlikte tüm dünyanın yasta olduğunu söyleyebiliriz. Fragmanda da kahramanlarımızı oldukça zor durumda görüyoruz. Captain America gözyaşı dökerken, Black Widow hala Thanos’un galip geldiğine inanamıyor gibi. Thor ise kendi hareketlerini sorguluyor. Herkesin kaybettiklerine odaklanmış olması geçtiğimiz senelerde izlediğimiz Logan‘ı akla getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wolverine‘in beyaz perdeye veda filmi olan Logan duygusal fragmanıyla hepimizi etkilemeyi başarmıştı. Hatta pek çok filmin Logan tarzında duygusal fragman çalışmalarıyla karşımıza çıkmasına şahit olduk. Avengers Endgame’deki yas havası da akla bu filmi getirdi. Şimdiye kadar hazırladığı videolarla adından söz ettiren Mr. Krepshus Avengers Endgame filmine Logan tarzında bir fragman hazırladı. Fragman müziği olarak Johnny Cash’in Hurt parçası yer alıyor. Görüntüler de şarkıya göre yeniden düzenlemiş durumda. Bu başarılı çalışmayı haberimizin girişinde, filmin orijinal fragmanını ise hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Orijinal Avengers Endgame fragmanı