reklamı kapat

POPÜLER

2020 Volkswagen Amarok
2020 Volkswagen Amarok

Volkswagen Amarok ve diğer önemli isimler için yıl sonu kampanyası

Üzerinde barındırdığı motorla sınıfının referans modeli konumunda olan Volkswagen Amarok, vergi indirimi ve kredi avantajı biri noktalarla satışta.

Yıl sonu kampanyalarının olmazsa olmaz isimlerinden birisi de hiç şüphesiz Volkswagen. Binek sınıfla birlikte ticari araçlarıyla da bu başlığın altında kullanıcıların karşısına çıkan marka yılın son günlerine özel başlattığı kampanya ile sınırlı sayıdaki Aventura ve Canyon modellerini satışa sunuyor. Her iki versiyonu da bu yıl içerisinde tüm yenilikleriyle asfalta indirmeye başlayan Volkswagen KDV indirimlerinin yanında, Doğuş Finans işbirliği üzerinden faizsiz kredi imkanını da kullanıcıların değerlendirmesine sunuyor.

Kampanya detayları

2018 Uluslararası Yılın Pick-Up’ı (IPUA 2018) seçilen Volkswagen Amarok bu kampanyada iki farklı model üzerinden ön plana çıkartılmış durumda. Sınıfının en güçlüsü Aventura ile Canyon modelleri 140.000 TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz oranıyla satın alınabiliyor. Ailenin diğer üyeleri olan Transporter, Caravelle ve Caddy modellerinde ÖTV ve KDV indirimlerine ek, 70.000 TL’ye 12 ay vadede yüzde 0 faiz fırsatı sunuluyor. Yüzde sıfır faiz fırsatının yanı sıra, 18 ay vadede yüzde 1.39, 24 ay vadede yüzde 1.69 ve 36 ay vadede yüzde 1.99 faiz oranı ile de kredi kullanılabiliyor. Kampanya 14 Aralık’a kadar devam edecek.

İlginizi çekebilir

Volkswagen Atlas Tanoak Pickup