reklamı kapat

POPÜLER

avengers endgame thanos

Avengers Endgame filminin yıldızından Thanos savunması

Avengers Endgame filminin vizyona girmesinin ardından Captain America’ya hayat veren Chris Evans, Thanos ‘u savunan enteresan bir açıklamaya imza attı.

Marvel dünyasının en başarılı kötüsü olarak kabul edilen Thanos, Avengers Endgame ile beyaz perdeye geri döndü. Başarılı bir şekilde ele alınan Thanos korkutucu bir kötü olmasının yanında izleyicilerin empati kurabildiği bir karakter olmasıyla öne çıkıyor. Bunun nedeni ise onun Avengers Infinity War’da alıştığımız kötülerden farklı bir şekilde ele alınmış olması. Senelerdir Captain America karakterine hayat veren Chris Evans ise Thanos’un saf kötü olmadığına inanıyor. Cinemablend‘e konuşan oyuncu deli titanla ilgili şu sözleri sarf etti.

Thanos yorumu

“Düşman olarak gördüğünüz karakterin tamamen kötü olduğuna inanıp ondan nefret etmek kolay. Marvel stüdyoları Thanos’la birlikte değişik bir şey yapmayı tercih etti. Ona mantık dahilinde bir bakış açısı verdi. Thanos’un açısından bakıp onun çoğunluğun iyiliği için hareket ettiğini düşünmek mümkün. Bu da onu saf kötü bir karakter olmaktan kurtarıyor. Thanos iyi bir şeyler yaptığına inanıyor. Josh Brolin de onu insani ve başarılı bir şekilde canlandırıyor. Bu yüzden Thanos’a baktığınızda bir canavar veya bir kötü görmüyorsunuz. İyi bir şeyler yaptığına inanan bir insan görüyorsunuz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her ne kadar Chris Evans’a hak versek de, Thanos’u anlıyor olmamız ona hak verdiğimiz veya onu desteklediğimiz anlamına gelmiyor. Yine de bu Thanos’un şimdiye kadar izlediğimiz en başarılı kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı