reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame filmine John Wick’i getiren çalışma

Avengers Endgame filminde Thanos’u alt eden John Wick olsaydı, ortaya nasıl bir manzara çıkardı? Marvel hayranları tarafından hazırlanan yeni çalışma bu soruya oldukça başarılı şekilde yanıt veriyor.

Keanu Reeves’in hayat verdiği John Wick çağımızın Chuck Norris‘i desek, abartmış olmayız. Karakterin en basit eşyalarla bile birilerini öldürebiliyor olması, izleyicilerin ona büyük bir hayranlık duymasına neden oluyor. Bu sebepten Avengers Infinity War filminde Thanos galip geldiğinden bu yana Marvel hayranları John Wick’in Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olduğu senaryolar kuruyor. Bunlardan biri ise Avengers Endgame sonrasında ortaya çıktı.

Avengers Endgame filmine John Wick çözümü

FandomWire tarafından paylaşılan hayran çalışmasında John Wick’in Avengers Endgame’e dahil olmasına şahit oluyoruz. Baba Yaga ismiyle de bilinen kahramanımız bir kurşun kalemi Thanos’un kafasına fırlatarak onu öldürmüş gibi görünüyor. Yanındaki Captain America, Iron Man ve Thor ise büyük mücadelenin ardından onun bu kadar çabuk ölmesine hayret içinde bakıyor. John Wick ise “Ne var?” diye soruyor. Böylece bunun onun için sandığımızdan çok daha kolay olduğu ortaya koyuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette John Wick’in Avengers Endgame filminde Thanos gibi bir kötüyü bu kadar kolay alt etmesi mümkün değil. Buna rağmen çağımızın Chuck Norris’i olarak görülen karakterin bu şekilde Marvel dünyasına dahil edilmesi oldukça tatlı oluyor. Üzücü olan ise bu başarılı hayran çalışmasının kime ait olduğunu bilmiyor oluşumuz…

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı