reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3 için Avengers Endgame göndermesi

John Wick 3’ten Avengers Endgame göndermesi

Avengers Endgame için paylaşılan yeni posterler aynı zamanda yeni bir akımı da başlattı. Bu akıma dahil olan isimlerden biri de John Wick 3 filmi.

Avengers Endgame, vizyona çıkışına bir ay kala yeni bir poster serisi yayınladı. “Avenge the Fallen” mesajlı seride, kahramanlarımız kaybettikleri herkesin intikamını almaya hazırlanıyor. Avengers: Infinity War filminde “toza karışan” kahramanları siyah beyaz resmeden yeni posterler, hala hayatta olanları ise renkli bir şekilde yansıtıyor. Bu posterler ise hızla yenilerini beraberinde getirdi. Twitter’da farklı karakterlere aynı poster temasını uygulayan izleyiciler eğlenceli alternatifler elde ediyor. Onlardan biri de John Wick 3 hesabı tarafından paylaşılmış olan görsel.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Ne yapmam gerekirse”

İlk filmi izleyenler hatırlayacaktır. John Wick karısını kaybettikten sonra ondan kalan tek şey olan köpeğine sıkı sıkıya bağlanmıştı. Ancak köpeğin öldürülmesi sonrası emeklilik hayatını bir kenara atan Wick, Baba Yaga’ya geri dönüşmüş ve korku salan bir suikastçı olarak intikamını almıştı. Şimdilerde Wick’in yeni bir köpeği bulunsa da hazırlanan poster ilk köpeğiyle fotoğrafını Avengers Endgame posterine uyarlıyor. John Wick 3 filminin resmi hesabı tarafından paylaşılan görsel içinse “Ne yapmam gerekirse” yazısı paylaşılmış.

Yeni filmde bizi daha fazla aksiyon ve daha fazla çatışma bekliyor. Kahramanımız başındaki 14 milyon dolarlık ödülle hedef haline getirilirken, neden kendisine Baba Yaga dediklerini tane tane peşindeki suikastçılara anlatacak gibi görünüyor. Yeni filmin fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz. Film 17 Mayıs’ta vizyondaki yerini alacak.

İlgili video