reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home filminden “Avrupa manzaralı” üç yeni poster

Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü evresini başlatacak olan Spider-Man Far From Home için yepyeni bir poster yayınlandı.

Her ne kadar hayranların tüm ilgisi halihazırda Avengers Endgame filmine kilitlenmiş olsa da, Spider-Man Far From Home da sessiz sedasız vizyona gireceği gün için geri sayım yapıyor. 5 Temmuz‘da beyaz perdedeki yerini alacak olan film ise daha çıkmadan kafaları karıştırmış durumda. Avengers Endgame ile nasıl toparlanacağı merak edilen Marvel Sinematik Evreni’nin toza karışan kahramanlarından Spider-Man’in gelecek filminin çok önceden ortaya çıkması farklı teorileri doğuruyor. Şimdilik Endgame’in önünü kesmemek adına çok fazla ön plana çıkarılmayan film içinse yeni posterler paylaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Avrupa turunda

Posterlerde kahramanımızı evinden çok uzakta, Avrupa turunda görüyoruz. Bir posterde London Eye üzerinde poz veren kahramanımız bir diğerinde Berlin’deki Brandenburg Kapısı’nda görünüyor. Bir başka posterde ise Venice’in kemer köprülerinde elinde turist rehberi taşıyor. Tom Holland’ın resmi Instagram hesabından paylaşılan fotoğraflar ilginç bir macerayı işaret ediyor.

Filmin özeti ise şu şekilde: “Spider-Man: Far From Home, Homecoming’in ardından yeni bir sayfa açıyor. Mahallenin dost canlısı süper kahramanı, en yakın arkadaşları Ned, MJ ve diğerleriyle Avrupa tatiline çıkıyor. Ancak Peter’ın süper kahramanlığı birkaç haftalığına geride bırakma planları ise istediği gibi gitmiyor. Kahramanımız Nick Fury ile diyaloğunun ardından bu ilginç yaratıkları durdurma konusunda yardım etmeye ikna oluyor.

Mysterio’yu da hikayeye dahil eden filmde Tom Holland’a Jake Gyllenhaal eşlik ediyor. Yayınlanan ilk fragmana haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İlgili video