reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Avengers Endgame sonrası açıklanan Spider-Man Far From Home gerçeği

Avengers Endgame’in vizyona girmesiyle birlikte Spider-Man Far From Home filmine dair yeni detaylar ortaya çıkıyor. Bunlardan biri ise bizleri fazlasıyla şaşırtıyorç


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’da Thanos’un amacına ulaşmasının ardından evrenin yarısı gerçeklikten silindi. Bu karakterlerden birinin Örümcek Adam olduğunu zaten biliyorduk. Avengers Endgame’in finaliyle birlikte öğrendik ki Peter Parker’ın yakın arkadaşlarının büyük bir kısmı da toz bulutuna dönüşmüş ve Endgame sonrasında hayata geri dönmüştü. Görünen o ki Spider-Man dünyasından bir karakter daha beş senedir ortalarda yokmuş!

Spider-Man Far From Home detayı

Spider-Man Far From Home filminin yönetmeni Jon Watts geçtiğimiz günlerde Fandango‘nun sorularını yanıtladı. Burada kendisine yöneltilen sorunun ardından Peter Parker’ın halası May’in de Thanos’un parmak şıklatmasıyla ortadan kaybolduğunu açıkladı. May Hala Avengers Endgame’in finaliyle birlikte hayata geri dönmüş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası May Hala’nın hayatta kalıp kalmadığından emin değildik. Fakat Petersız beş sene geçirmesinin ardından onun Spider-Man oluşunu daha rahat kabulleneceğini düşünüyorduk. Görünen o ki Marvel bu noktada işini kolaylaştırmayı tercih etmiş. Spider-Man’in çevresindeki herkesin toz bulutuna dönüşmesi hikayede devamlılık sorununu ortadan kaldırıyor. Aksine halde May halanın beş yıl daha yaşlı görünmesi gerekecekti. Şimdi böyle bir problem kalmamış oldu.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı