reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home kamuflaj kostüme yakından bakış [Video]

Avengers Endgame sonrası Marvel dünyasına geri dönüşümüzü sağlayacak olan Spider-Man Far From Home tanıtımlarıyla birlikte kahramanımızın yeni kostümüne yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Kahramanlarımızın Avengers Endgame’de yaşadıklarının ardından Marvel Sinematik Evreni’ndeki değişiklik başladı. Önemli bir değişime de Far From Home filmiyle şahit olacağız. Hem Peter Parker kahramanlık yolunda yeni kararlar alacak hem de Mysterio’nun gelişiyle MCU’da çoklu evren dönemi başlayacak. Üstüne Örümcek Adam karşımıza birden fazla kostümle karşımıza çıkacak. Çekimler sırasında gördüğümüz kostümlerden biri de kamuflaj kostümüydü. Sonunda paylaşılan tanıtımlarla tamamen siyah bu kostüme yakından bakıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home ile başlayan süreç

Bunun yanı sıra filmde Peter Parker’ın Iron Man’in ölümüyle mücadele etmesine şahit olacağız. Hatırlarsanız paylaşılan ikinci fragmanda kahramanımız nereye baksa Tony Stark’ı gördüğünü ve onu çok özlediğini dile getiriyordu. Bir sonraki Iron Man arayışı ve Tony Stark’ı kaybetmenin Peter Parker üzerinde yarattığı etki filmde önemli bir rol oynayacak. Bir nevi Tom Holland’ın Spider-Man’inin Ben Amca sendromu Tony Stark üzerinden yaşanacak. Bu da kahramanımıza yeni bir motivasyon verecek. Gelecekte Spider-Man’in Marvel Sinematik Evreni’nde daha önemli bir yere sahip oluşuna şahit olabiliriz.

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği Spider-Man Far From Home filmini 2 Temmuz‘da izleyebileceğiz. Uluslararası pazarlar için hazırlanan ve kahramanımızın kamuflaj kostümüne yakından bakmamızı sağlayan tanıtımları haberimizin girişinde bulabilirsiniz.