reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home setindeki gizemli kostüme yakından bakış

Spider-Man Far From Home çekimleri devam ederken filme dair inanılmaz detaylar ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de Tom Holland‘ın giyeceği siyah kostüm olmuştu. Şimdi bu gizemli kostüme daha yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Kısaca bahsetmek gerekirse Avengers 4 sonrasında vizyona girecek Spider-Man Far From Home’un çekimleri Londra’da devam ediyor. Şimdiye kadar öğrendiklerimize bakılırsa Peter Parker ve arkadaşları hep birlikte okul gezisi için Londra’ya gidiyor. Fakat Iron Man ile bağlantılı bir sıkıntı yaşanıyor. Onun geliştirdiği teknolojilerden biri kötülerin eline geçiyor. Böylece Peter Parker’ın yeniden kahramanlığa soyunmasına şahit oluyoruz. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan set görüntülerine bakılırsa filmin kötüsü gerçekten Mysterio olacak. Karaktere de adını sıkça andığımız Jake Gyllenhaal hayat verecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man’in kostüm gizemi

Bunun dışında kısa bir süre önce Spider-Man Far From Home setinde görülen siyah kostümü sizlerle paylaşmıştık. Bu gizemli kostümün tam olarak ne anlama geldiğini çözemesek de, filmde bolca görünecek gibi duruyor. Kısaca kamuflaj kostümü olarak adlandırabileceğimiz bu kıyafet setteki haliyle Deadpool‘un kostümünü andırıyor. Fakat üzerinde yapılacak oynamalarla birlikte çok daha havalı bir hal alacağını tahmin ediyoruz. Kahramanımızın yeni kostümünü hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Spider-Man

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları