reklamı kapat

POPÜLER

Opera Touch

Yenilikçi mobil tarayıcı Opera Touch, iPhone için de çıktı [İndir]

Dünyanın en popüler internet tarayıcılarından Opera, yeni mobil tarayıcısını Android sonrası iPhone modelleri için de kullanıma sundu. Karşınızda öne çıkan detaylarıyla Opera Touch.

Oldukça modern bir arayüzü bulunan Opera Touch, Android tarafında da hatırlarsanız özellikle yenilikçi arayüzüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Gözünü direkt olarak yerleşik tarayıcı Safari‘nin yerine diken Touch, ilk olarak arama hızınızı çok ciddi oranda artırıyor. Tarayıcı açıldığı zaman direkt olarak arama / adres çubuğu seçili ve klavye açılmış şekilde karşınıza çıkıyor. Yeni tarayıcı tek elde kullanımı da oldukça kolay hale getiriyor. Bu kolaylık Touch bünyesine eklenen özel buton ile sağlanıyor. Ekranın altında yer alan bu butona basılarak açılan tüm sayfalar arasında hızlıca gezilebiliyor. Ayrıca yeni bir arama yapmak ya da sayfa açmak için de ekranın en üstündeki adres çubuğuna ulaşmak gerekmiyor. Aynı zamanda sayfa yenileme ve kapatma seçeneklerini de buraya koyan firma, kullanışlı bir yapıyı hayat geçiriyor. Bilgisayarda açılan sayfaları mobile, mobilde açılan sayfaları da bilgisayara aktarabilen tarayıcı, burada QR kod temelli bir bağlantı kuruyor.

Opera Touch
Opera Touch
Opera Touch
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Opera Touch çok akılcı bir tarayıcı

Tarayıcıya hem iOS hem de Android için direkt olarak aşağıdan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Opera Touch’ın tanıtım videosu ise direkt olarak yukarıda yer alıyor.