reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home Avengers Endgame

Jake Gyllenhaal’ın fragmanı işaret eden Spider-Man Far From Home paylaşımı

Avengers Endgame fragmanı gibi büyük bir heyecanla beklenen Spider-Man Far From Home fragmanı için Mysterio karakterini canlandıracak olan Jake Gyllenhaal yeni bir paylaşımda bulundu.

Spider-Man Far From Home fragmanının çıkışı da Avengers Endgame filminde olduğu gibi hayranları heyecanlandıracak şekilde ertelenip duruyor. Geçtiğimiz haftalarda çıkacağı dedikoduları dolaşan fragman ise bu hafta gerçekten çıkışını gerçekleştirecek gibi. Tom Holland‘ın attığı “Sony ile konuştum…” tweet’i ile alevlenen bu dedikodular ise Jake Gyllenhaal’ın birkaç saat önce yaptığı paylaşımla kesinleşiyor. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda “Hazırlanın… Bir şeyler geliyor…” yazan Gyllenhaal, paylaşımın sonuna koyduğu örümcek emojisi ile de bunun fragman olduğu sinyallerini veriyor. Bu açıklamaların ardından fragmanın bu hafta yayınlanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Get ready…Something’s comin…🕷

Jake Gyllenhaal (@jakegyllenhaal)'in paylaştığı bir gönderi ()

Spider-Man Far From Home 5 Temmuz’da vizyonda

Far From Home, 26 Nisan’daki Avengers Endgame filminden hemen sonra vizyona girerek Marvel Sinematik Evreni’nde 4. evrenin kapılarını aralayacak. Filmin fragmanı ise büyük önem taşıyor. Çünkü Endgame sonrası yayınlanacağı için olası bir spoiler ihtimaline karşın hayranlar tetikte bekliyor.

Far From Home ise bize daha farklı bir hikaye sunmaya hazırlanıyor. New York’tan uzaklaşacağımız filmde kahramanımızın Mysterio ile iş birliği yapacağına dair haberler çıkmıştı. Bu detayların ilk ipuçlarını ve Spider-Man’in siyah beyaz kostümünü de yeni fragmanda görmeyi umuyoruz.

İlginizi çekebilir

Captain Marvel yeni fragman