reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Tom Holland’a sürpriz olan Spider-Man Far From Home sahnesi

Spider-Man Far From Home filminin başrolünü üstlenen Tom Holland‘ın filme dair en şaşırtıcı detaylardan birinden habersiz olduğu ortaya çıktı.

Hemen Avengers Endgame filminin ardından gelen Spider-Man Far From Home’un iki bonus sahnesi bulunuyordu. İlkinde Örümcek Adam’ın gerçek isminin Peter Parker olduğu Mysterio tarafından açıklanıyordu. İkinci sahnede ise film boyunca seyrettiğimiz Nick Fury ve Maria Hill‘i görüyorduk. Arabanın içinde yaşananları konuşan ikilinin gerçekte Talos ve eşi Soren olduğunu görüyorduk. Captain Marvel filminde tanıştığımız bu karakterlerin ne zaman dünyaya geri döndüğü ve SHIELD ile birlikte çalışmaya başladığını bilmiyoruz. Fakat Skrull’ların artık SHIELD ile birlikte çalıştığını anlıyoruz. Elbette film boyunca gördüğümüz kişilerin gerçek Nick Fury ve Maria Hill olmaması büyük şaşkınlık yaratmıştı. Bu durumun gelecekteki filmlerde de karşımıza çıkabileceğini düşündürmüştü. Görünen o ki Spider-Man Far From Home’daki büyük sürprizden Tom Holland da haberdar değildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyunculara Spider-Man Far From Home sürprizi

Tom Holland ve Jake Gyllenhaal geçtiğimiz hafta sonu ACE Comic Con etkinliğiyle hayranların karşısına çıktı. Burada genç oyuncuya Far From Home filminin Nick Fury sürprizini bilip bilmediği soruldu. O da “Şu an bilip bilmediğimi düşünüyorum. Hayır. Hiçbir fikrim yoktu.” Jake Gyllenhaal ise bu gerçeği filmin vizyona girmesinden bir ay kadar önce öğrendiğini ifade etti. Bu detayın ortaya çıkmasının ardından eğer Tom Holland bu sürprizden haberdar olsaydı, onu da ağzından kaçırabilirdi diye düşünmeden edemiyoruz.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı