reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Mysterio

Spider-Man Far From Home sonrası Mysterio ipucu

Spider-Man Far From Home filminin finalinde Mysterio gerçekten hayatta mıydı, değil miydi, çok merak ediliyor. Dikkatli bir Marvel hayranı bu sorunun finalde yanıtlandığını düşünüyor.

Advertisement

Hemen kısaca hatırlayalım, Far From Home filminin bonus sahnelerinden ilkinde Peter Parker hayatının şokunu yaşadı. Kahramanımız MJ ile keyifli bir gün geçirirken şehrin tüm ekranlarında Daily Bugle videosu yayına geçti. Mysterio ile mücadelesinin tamamen değiştirildiğini ve hikayenin kötü adamı gibi gösterildiğini gördü. Bu da yetmezmiş gibi Quentin Beck son nefesinde Örümcek Adam’ın gerçek adının Peter Parker olduğunu açıkladı. Böylece onun ismi artık herkes tarafından biliniyor. Şimdiye kadar mücadele verdiği tüm kötüler peşine düşebilir. Bu noktada asıl merak edilen detay ise Mysterio gerçekten hayatta mı, değil mi, sorusu olmuştu. Far From Home filminin Blu-ray versiyonunun çıkmasıyla birlikte dikkat çekici detaylar da gün yüzüne çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mağlubiyet sonrası son Mysterio planı

Yeniden düzenlenen ve Örümcek Adam’ı hedef gösteren videoda dikkat çekici bir Mysterio detayı yer alıyor. Filmde olayların gerçekte nasıl ilerlediğini biliyoruz. Mysterio’nun üzerinde gerçek bir kostüm bile yoktu. Her şey hologramdan ibaretti. Fakat paylaşılan videoda Mysterio’nun üzerinde kostümü de yer alıyor. Gerçek olayların manipüle edilmesi dışında Mysterio’nun ölmeden önce Peter Parker’ın kimliğini açıklayacak videoyu çekecek zamanı da yoktu. Tüm bu değişikliklerin Mysterio’nun sahte ölümünden sonra yapıldığı tahmin ediliyor. Bu da Quentin Beck hala hayatta demek. MCU’nun yeni Loki’si, Peter Parker’ı alt etmek için her şeyini ortaya koymuş gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı