reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man

Marvel hayranlarının Spider-Man 3’te görmek istediği Avengers üyeleri

Marvel ve Sony stüdyolarının yeniden anlaşma sağlamasıyla birlikte Spider-Man üçüncü solo filmine kavuşacak. Hayranlar bu filmde en azından bir Avengers üyesi görmek istiyor. Öne çıkan beş kahraman var gibi görünüyor.

Doctor Strange

Stephen Strange aslında Örümcek Adam hayranlarının en fazla görmek istediği karakterlerden biri. Bir dönem onun Spider-Man Far From Home filminde de görüneceği iddia edilmişti fakat söylentiler doğru çıkmamıştı. Avengers Infinity War’da ikilinin tanışmasının ardından onun Peter Parker’a yardımcı olması fazlasıyla mümkün.

spider-man

Hulk

Avengers Endgame sonrasında Profesör Hulk’a dönüşen Bruce Banner’ın Marvel geleceği fazlasıyla belirsiz. Ne Avengers benzeri ortak bir proje var, ne de solo film projesi. Marvel’ın onu Örümcek Adam ile bir araya getirmesi bu sebeple mümkün. Benzer bir durum Thor Ragnarok’ta da yaşanmıştı. Dolayısıyla Marvel’ın daha önce pek bir arada bulunmamış iki karakteri bir araya getirmesi enteresan bir tercih olabilir.

spider-man

Scarlet Witch

Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde göreceğimiz Scarlet Witch, Spider-Man ile birlikte çalışması istenen kahramanlardan biri. Fakat bunun Doctor Strange ile birlikte mümkün olacağı düşünülüyor. Bu durumda üç kahraman bir araya gelebilir. Elbette bunun için oldukça büyük bir tehlikenin ortaya çıkması gerekiyor. Aksi halde üç kahramanı bir araya getirmek çok zor.

Thor

Üçüncü solo filmi Ragnarok’ta büyük bir değişim geçiren Thor, Avengers Endgame’in en eğlenceli karakterlerinden biriydi. Chris Hemsworth ve Tom Holland’ın bir araya gelme ihtimali bu sebeple fazlasıyla heyecan yaratıyor. Thor: Love and Thunder filminin üçüncü Spider-Man filminden sonra geleceğini düşünürsek, en ideal eşleşme bu olabilir. Fakat onları bir araya getirmek için şartları biraz zorlamak gerekiyor.

Ant-Man

Ant-Man ve Spider-Man ortaklığı Captain America Civil War’dan beri isteniyor. Avengers Endgame’de Bruce Banner’ın “Hem Örümcek Adam hem de Karınca Adam mı var?” diye sormasıyla bu istek daha da arttı. İki karakterin de komedi yönü fazlasıyla ağır basıyor. Bu sebeple iyi bir ikili olabilecekleri düşünülüyor. Fakat bunun nasıl mümkün olabileceğine dair net bir fikir yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı