reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

The Walking Dead

Yeni The Walking Dead dizisinde şaşırtıcı karar

The Walking Dead onuncu sezonuyla adından söz ettirirken bir yandan aynı dünyada geçecek yeni dizi için çalışmalar devam ediyor. İsmi belli olmayan bu dizinin konusu da netlik kazandı. Yapılan bu tercih bizleri biraz şaşırttı.

Advertisement

Bildiğiniz gibi The Walking Dead’in dünyası birden fazla hikaye anlatmaya fazlasıyla müsait. Orijinal dizinin ardından bir de Fear The Walking Dead’in seyirci karşısına çıkmasıyla evren bir parça genişletmişti. Geçtiğimiz aylarda üçüncü dizinin yolda olduğu duyurulmuştu. Ardından çekimler süresinde projenin Monument ismiyle anılacağı ve çekimlerin Virginia’nın ufak kafalarından birinde başlayacağı belli olmuştu. O zaman paylaşılan detaylara göre hikaye bir uçak kazasıyla başlıyor gibi görünüyordu. Çekimlerin yapılacağı kasabanın en büyük caddelerinden birine uçak kazasının kalıntıları yerleştirilmişti. Şimdi dizinin konusu hakkında çok daha net bilgiler ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni The Walking Dead dizisinin dikkat çekici tercihi

Chicago Tribune sitesinin paylaştığı detaylara bakılırsa Nico Tortorella karşımıza Felix karakteriyle çıkacak. Zombi kıyameti sonrasında hayatta kalan genç grubun lideri koruyucusu görevini üstlenecek. Dizi genç jenerasyonun hayatta kalma mücadelesine odaklanacak. Daha da enteresan olan şu, dizi zombi kıyametinin başlamasından on sene sonra geçecek. Yani The Walking Dead evreninde on sene ileri gideceğiz!

Henüz ismi belli olmayan ancak tercihleriyle dikkat çekmeyi başaran dizinin ne zaman ekrana geleceğini bilmiyoruz. Bu gelişme için gözler AMC kanalında.

İlginizi çekebilir

FTWD 5. sezon fragmanı