reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

The Walking Dead

Yeni The Walking Dead dizisinden ilk görseller

The Walking Dead dünyası her geçen sene biraz daha genişliyor. Bu dünyada geçecek yeni dizinin yolda olduğunu zaten biliyorduk. Şimdi merakla beklenen yapımdan ilk fotoğraflar izleyicilerle paylaşıldı.

Advertisement

İsterseniz önce yeni proje hakkında bildiklerimizi kısaca hatırlayalım. Geçtiğimiz aylarda The Walking Dead’in dünyasında geçecek yeni bir dizi için çalışmaların başladığını öğrenmiştik. Ardından çekimler süresinde projenin Monument ismiyle anılacağı ve çekimlerin Virginia’nın ufak kafalarından birinde başlayacağı belli olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Nico Tortorella karşımıza Felix isminde bir karakterle çıkacağını açıkladı. Karakterinin zombi kıyameti sonrasında hayatta kalan genç grubun lideri koruyucusu görevini üstleneceğini ifade etmişti. Onun bu açıklamasıyla birlikte hikayenin zombi kıyametinin başlamasından on sene sonra geçececeği anlaşılmıştı. Bu da The Walking Dead’in başlangıcından tam on sene ileri gideceğimiz anlamına geliyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni The Walking Dead dizisinden ilk detaylar

The Walking Dead’in resmi Twitter hesabı henüz ismi belli olmayan ama heyecan uyandıran projeden ilk görüntüleri izleyicilerle paylaştı. Daha önceki açıklamalarla örtüşen bir şekilde fotoğraflarda genç karakterler görüyoruz. Bu karakterler liseli veya üniversiteli olacak yaşta görünüyor. Zombi kıyametinin alt üst ettiği dünyada hayatta kalmaya çalışıyorlar. Buna rağmen enteresan bir şekilde modaya uygun şekilde giyiniyor olmaları dikkatlerden kaçmıyor. Yani klasik kıyamet ortamında giyilecek kıyafetlerden çok, şık elbiseleri var diyebiliriz.

Henüz The Walking Dead dünyasında geçecek dizinin ismi veya ne zaman ekrana geleceği belli değil. Fotoğrafları ise haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

FTWD 5. sezon fragmanı