reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Iron Man

Iron Man yıldızının geciken Spider-Man itirafı

Iron Man serisinin başrollerinden biri olan Gwyneth Paltrow aylar önce ortaya çıkan gerçeğin ardından Spider-Man Homecoming filmiyle ilgili ciddi bir itirafta bulundu.

Advertisement

Kısaca hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz aylarda Gwyneth Paltrow’un Spider-Man Homecoming’de rol almasına rağmen bu filmdeki rolünden haberdar olmadığını öğrenmiştik. Iron Man’in yönetmeni Jon Favreau‘nun The Chef Show isimli Netflix projesine konuk olan oyuncu kendini açık etmişti. Programda ikili arasında yaşanan sohbet sırasında anlaşılmıştı ki Pepper Potts‘a hayat veren oyuncu Robert Downey Jr. ile çektikleri sahnenin Spider-Man Homecoming için olduğunu bilmiyordu. Aksine ilk Örümcek Adam filmindeki rolünü program sırasında öğrenmişti.

Iron Man yıldızından dürüst cevap

Aradan geçen ayların ardından tecrübeli oyuncudan beklenen ve fazlasıyla geciken itiraf geldi. Jimmy Kimmel Live! programına katılan oyuncuya yukarıda anlattığımız olay soruldu. Gwyneth Paltrow da açık bir şekilde “Hayır aslına bakarsanız filmi izlemedim” diyerek cevap verdi. Elbette The Chef Show programındaki tepkisinden ötürü bu durumu tahmin etmek hiç de zor değildi. Buna rağmen tecrübeli oyuncunun bu zorlu durumdan akıllıca bir yalanla sıyrılmak yerine doğrudan gerçeği itiraf etmesi oldukça dikkat çekici.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan önceki senelerde de Gwyneth Paltrow açıklamalarıyla Iron Man filmlerini ve Marvel Sinematik Evreni’ni yakından takip etmediğini belli etmişti. Görünen o ki Pepper Potts’a hayat veren oyuncu işini yaptıktan sonra ortaya çıkan sonuçla pek ilgilenmiyor. Çektiği sahnelerin nasıl kullanıldığını takip etme ihtiyacı duymuyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı