reklamı kapat

POPÜLER

marvel

Iron Man yıldızı Gwyneth Paltrow’un Marvel itirafı

Iron Man serisinin başrollerinden Gwyneth Paltrow, Spider-Man Homecoming filmini izlemediğinin ortaya çıkmasının ardından şaşırtıcı olmayan bir Marvel itirafında bulundu.

Kısaca hatırlatmak gerekirse aylar önce Iron Man’in yönetmeni Jon Favreau‘nun The Chef Show isimli Netflix projesine konuk olan Gwyneth Paltrow’un rol aldığı yapımlardan habersiz olduğu anlaşılmıştı. Programda ikili arasında yaşanan sohbet sırasında oyuncunun Robert Downey Jr. ile çektikleri sahnenin Spider-Man Homecoming için olduğunu bilmediği ortaya çıkmıştı. Gwyneth Paltrow ilk Örümcek Adam filmindeki rolünü program sırasında öğrenmişti. Ardından Jimmy Kimmel Live! programına katılan tecrübeli oyuncu “Hayır aslına bakarsanız filmi izlemedim” diyerek çok konuşulan gerçeği kabul etmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gwyneth Paltrow Marvel filmlerini izlemiyor

The Politician dizisinde rol alan Gwyneth Paltrow tanıtım çalışmaları sırasında Elle Dergisi’ne röportaj verdi. Bu röportaj sırasında Marvel hakkındaki itirafını daha kapsamlı hale getirdi. Oyuncu durumu şu sözlerle anlattı: “Hiçbir şeyi okumuyorum. Bu yüzden sayısız filmin bulunduğu Marvel Sinematik Evreni’nde yer aldığım sahnelerin nerede kullanıldığını takip etmek zor oluyor. Dürüst olmam gerekirse MCU filmlerinin yoğunu seyretmedim. Bu çok saçma evet ama 47 yaşında bir anneyim ben.”

Marvel Sinematik Evreni’nin son zamanlarda ulaştığı noktayı ve Gwyneth Paltrow’un giderek daha az filmde yer aldığını düşünürsek, bu durum aslında hiç şaşırtıcı değil. Yine de oyuncunun yer aldığı dünyaya dair daha fazla bilgi sahibi olması hayranlar haklı olarak tarafından bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı