reklamı kapat

POPÜLER

Mysterio

Spider-Man Far From Home kötüsü Mysterio’nun Hulkbuster benzeri kostümü

Spider-Man Far From Home filmine dair ortaya çıkan yeni detay Mysterio ‘nun çok farklı bir kostümü olabileceğini gözler önüne seriyor. Bu farklı tasarım Iron Man’in Hulkbuster zırhını anımsatıyor.

Bildiğiniz gibi Far From Home filminin asıl kötüsü Jake Gyllenhaal‘un hayat verdiği Mysterio’ydu. Sony ve Marvel bu karakteri Peter Parker’la birlikte mücadele verecek yeni bir kahraman gibi tanıtmaya çalışsa da, işin aslının ortaya çıkması uzun sürmedi. Üstelik karakterin Tony Stark ile bağlantısı olduğu ve kişisel sebeplerden ondan intikam almak istediği anlaşıldı. Görünen o ki Mysterio’nun kostümü de Iron Man zırhlarından birini andırabilirdi.

Spider-Man Far From Home alternatif kostümleri

İnternete düşen yeni konsept tasarımı Quentin Beck‘in kullanabileceği alternatif kostümlerden birini ortaya koyuyor. Bu kostüm Tony Stark tarafından Hulk’a karşı mücadele verebilmek için tasarlanan Hulkbuster kostümünü andırıyor. Dikkat çekici iki fark bulunuyor. Bunlardan ilki kostümün renginin mor ağırlıklı olması. Diğeri ise yeşil renkteki küre. Kafa bölgesinde bulunan ve akvaryumu andıran bu tasarım Mysterio’nun kişisel imzası diyebiliriz. Bu kostümün amacı ise Quentin Beck’e gerçekten farklı bir evrenden gelen ve zor zar hayatta kalmayı başaran bir savaşçı havası verebilmekti. Fakat Spider-Man Far From Home filminde kullanılan kostüm bu olmadı. Onun yerine kahramansı bir pelerin ve yine Mysterio’nun imzası denebilecek akvaryumu andıran kask tasarımı yer alıyor. Böylece Peter Parker’ın kafasındaki süper kahraman imajına uygun bir tarza bürünmüş oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı