reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things yıldızının Netflix dizisi

Stranger Things yıldızının sürpriz Netflix serisi [Video]

Stranger Things yıldızlarından Gaten Matarazzo, yepyeni bir Netflix serisi ile dönüyor. Ancak bu düşündüğünüz gibi bir seri olmayabilir.

Sevilen Netflix dizisi Stranger Things oyuncularından Gaten Matarazzo, platform için yepyeni bir yapımla karşımızda. Stranger Things’te Dustin rolüyle izleyicilerin sevgisini kazanan Matarazzo’nun yeni yapımı ise bir dizi değil; şaka şovu. Bir dönemin en popüler içeriklerinden olan şaka odaklı serileri “hortlatan” Prank Encounters kontrolü Matarazzo’ya veriyor. Elbette ekim ayı Cadılar Bayramı anlamına geldiği için bu seride de korku odaklı şakalara yer veriliyor. Dizi için yayınlanan resmi açıklama ise şu şekilde: “Prank Encounters, şimdiye kadarki en özenle hazırlanmış gizli kamera şakası programı. Sunuculuğunu Gaten Matarazzo’nun üstlendiği bu dehşet verici ve aşırı komik programın her bölümünde, iki yabancı hayatlarının en büyük şokunu yaşayacak. Her şey olağan seyrinde ilerlerken bu kişilerin yolları kesiştiğinde korku, şamatayla buluşacak ve tek günlüğüne üstlendikleri görevleri, doğaüstü sürprizlere dönüşecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things yıldızının ikinci Netflix yapımı

Prank Encounters oyuncunun Stranger Things sonrası ilk işlerinden biri olurken aynı zamanda Netflix için yapacağı ikinci proje olarak öne çıkıyor. 25 Ekim‘de izleyicilerle buluşacak olan yeni yapım izleyicilere komik ve eğlenceli anlar yaşatmayı amaçlıyor. Serinin yayınlanan ilk fragmanını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix Türkiye Ekim 2019 programı