reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 5. bölüm ipucuyla gelen tek tahmin

Lucifer 5. sezon bölüm isimleri için tahmin oyunu beşinci bölümle de devam ediyor. Netflix dizisinin ipucu tek bir kişiyi işaret ediyor.

Netflix favorisi Lucifer 5. sezon bölüm isimlerini ne yazık ki hala tahmin oyunuyla açıklamaya devam ediyor. Dördüncü bölümün ismi geçtiğimiz gün açıklanmış ve beraberinde bir “tavukbilmecesi getirmişti. Bu “tavuk” bilmecesiyle ilgili haberimizi buradan okuyabilirsiniz. Beşinci bölüm için de tahminler alınmaya başlandı. Ancak bu kez oyun bir parça zorlaşıyor. Çünkü yazarlar iki kelimelik bölüm isminde her iki kelimenin de baş harfini paylaşmıyor. İlk kelimenin son harfi, ikinci kelimenin baş harfi veriliyor. 9 harfli ilk kelimenin son harfi E, 9 harfli ikinci kelimenin baş harfi ise A.

Netflix aboneleri Lucifer 5. sezon bölümleri için gün sayıyor

Ancak bu küçük “zorlaştırma” hayranları etkilememiş gibi görünüyor. Tahminler ağırlıklı olarak bölümün adının “Detective Amenadiel” olacağı yönünde. Bu da Amenadiel başrolünde eğlenceli bir bölümün bizi beklediği anlamına geliyor. Yeni bölüm isminin açıklanmasıyla beraber bölümün yazarı ve yönetmeni de belli olacak. Asıl merak ettiğimiz bölüm isimlerinin ne zaman doğrudan açıklanacağı. Diziyi beklemenin yarattığı sabırsızlık tahmin oyunuyla birleşince hayranların merakı da katlanıyor. Her ne kadar bölüm isimleri diziden replikler taşısa da şu ana kadar önemli bir ipucu ise bölüm isimleriyle paylaşılmamış gibi görünüyor. Tüm bölümlerin isimleri açıklandığında ayrıca listeleyeceğimizi de belirtelim. 16 bölüm sürecek olan Lucifer 5. sezon bölümlerinin 2020’nin ilk yarısında yayınlanması bekleniyor. Ancak hala net bir tarih açıklanmadı.

İlginizi çekebilir

Netflix Türkiye Ekim 2019 programı