reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 4. bölüm ismiyle gelen “tavuk” bilmecesi

Netflix dizisi Lucifer 5. sezon için yapılan “her hafta bir bölüm” açıklaması dördüncü bölümle devam ediyor. Yeni bölümün ismi bir kez daha bir kişiyi işaret ediyor.

Netflix kütüphanesine veda etmeye hazırlanan Lucifer 5. sezon bölümlerinin çekimleri hız kesmiyor. Dizinin başlattığı küçük “isim tahmin etme” oyunu da kısa zamanda bitecek gibi görünmüyor. Şimdiye kadar 3 bölümün ismini mini bir tahmin oyunuyla açıklayan ekip, dördüncü bölümün ismini de hayranlarla nihayet paylaştı. Beşinci sezonun dördüncü bölümü “It Never Ends Well for the Chicken” adını taşıyor. Yazarların paylaştığı Twitter gönderisinde “Ne tavuğu? Tavuk da kim? Bize tavuğun kim olduğunu söylemelisin Aiyana White!” notu düşülüyor. Ancak hayranların tavuk konusunda bir fikri var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix aboneleri Lucifer 5. sezon bölümlerini bekliyor

Hayranlar ağırlıklı olarak başlıkta bahsedilen tavuğun Ella‘nın tavuğu Margaret olduğunu düşünüyor. Diablo ismini taşıyan üçüncü bölümün de Ella’nın gerçekleri öğreneceği bölüm olduğuna inanılıyordu. Bu durumda üç ve dördüncü bölümler doğrudan Ella Lopez etrafında şekillenebilir gibi görünüyor. Dizinin senaryosunu ise tweet’ten de anlayacağınız üzere Aiyana White üstleniyor. Eğer 4. sezonu beğendiyseniz bu bölümü de seveceğinizi şimdiden söyleyebiliriz çünkü White, dördüncü sezonun tüm bölümlerinde baş hikaye editörü görevini üstlenen isim. Aynı zamanda 4. sezon 6. bölümün de yazarı. Bölümün yönetmenliğini ise Viet Nguyen üstleniyor. Nguyen geçmişte dizi için sadece 4. sezon 5. bölümde yönetmenlik yapmıştı.

Sabırsızlığımız artarken bu isim oyununun da ne kadar süre daha devam edeceğini merak ediyoruz. Toplam 16 bölüm yayınlayacak olan Lucifer 5. sezon, 2020’de Netflix aboneleriyle buluşacak.

İlginizi çekebilir

M. Night Shyamalan imzalı korku dizisi: Servant