reklamı kapat

POPÜLER

John Wick evrenini genişletecek yeni filmden ilk detaylar

John Wick evrenini genişletecek yeni filmden ilk detaylar

John Wick evreninde geçecek yeni bir film ufukta göründü. Yönetmeni kesinleştiren yeni film bu sefer başrole kadın bir suikastçıyı oturtuyor.

Advertisement

Keanu Reeves başrolündeki John Wick serisi başarısını katlayarak artırmaya devam ediyor. Şimdilerde dördüncü film üzerine çalışan ana ekip dışında The Continental’ı konu alacak bir dizi hazırlığı devam ederken; şimdi de yepyeni bir spin-off filmle karşı karşıyayız. Yeni film Ballerina adını taşıyor. Üçüncü filmde Rus çete/aile ziyareti sırasında Director’le konuşmaya gittiğimizde gösterilen balerinlerden birinin hikayesi beyaz perdeye taşınıyor. Deadline‘ın özel haberine göre filmin konusu şu şekilde özetleniyor: “Ballerina, genç bir kadın suikastçının ailesini öldürenlere karşı verdiği intikam savaşını konu ediniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

John Wick evreni genişliyor

Filmin geçeceği zaman dilimi ve Keanu Reeves’in filmde yer alıp almayacağı belli değil. Bildiğiniz gibi Director’un çatısı altında Jardani Jovonovich olarak tanınan John Wick, daha sonra “ödenmesi” üzerine bir iltimas hakkıyla aileyi terk etmişti. Baba Yaga’ya dönüşüm sürecini ne yazık ki henüz bilemediğimiz karakterin geçmişini ise üçüncü filmle yeni yeni öğrenmeye başlamıştık. Şimdi gelecek film Jardani Jovonovich zamanında geçebileceği gibi Reeves’i hikayeye hiç dahil etmeden de ilerlemeyi tercih edebilir.

Filmin net olan detayı ise yönetmeni. Lionsgate filmi yönetmesi için Len Wiseman ile anlaşmaya vardı. Filmin senaryosunu ise üçüncü filmde de çalışan Shay Hatten üstleniyor. Yapımcılığını Basil Iwanyk ve Erica Lee’nin üstlendiği film için henüz bir çıkış tarihi ise belirlenmiş değil.

İlginizi çekebilir

M. Night Shyamalan imzalı korku dizisi: Servant