reklamı kapat

POPÜLER

Netflix dizisi Tepedeki Ev'e Apple TV+'tan iddialı alternatif [İzle]

Netflix dizisi Tepedeki Ev’e Apple TV+’tan iddialı alternatif [İzle]

Apple TV+, M. Night Shyamalan imzalı psikolojik gerilim dizisi için ilk tanıtımı paylaştı. Netflix cephesinin Tepedeki Ev başarısından sonra Servant isteneni verebilecek mi?

Korku ve gerilim odaklı diziler genellikle vasat bir çizgide ilerlerken Netflix, Tepedeki Ev ile bu ön yargıyı kırmayı başarmıştı. İkinci sezonu için çalışmaları devam eden dizi, büyük övgülerle karşılanmış ve izleyicilerden de tam not almıştı. Şimdi bunun karşısında Apple TV+ da kendi gerilim dizisini çıkarmaya hazırlanıyor. Kasım ayında izleyicilerle buluşacak olan platform bunun için M. Night Shyamalan ile çalışıyor. Servant isimli yeni dizi, psikolojik gerilim türünde izleyicileri gizemli bir hikayeye davet ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple TV+, Netflix rakibi gerilim dizisinin tanıtımını paylaştı

Servant, Philadelphia’lı bir çiftin hikayesini odak noktasına oturtuyor. Çiftin evliliği yaşadıkları büyük trajediyle sarsılıyor. Yas sürecindeyken ise aralarındaki soğukluk giderek büyüyor. Bu da gizemli güçlerin evlerine dahil olmasını sağlıyor. Dizi için yayınlanan ilk fragmanda “Neye inanıyorsun?” diye soruluyor. Tüyler ürperten 40 saniyelik fragman açılışı canlı bir bebekle yaparken, fragman tamamlanırken bebek bir oyuncağa dönüşüyor. Bebeklerini kaybeden çift, gördükleri terapi kapsamında oyuncak bir bebek ediniyor. Ancak işler o kadar farklı bir hal alıyor ki oyuncak bebeğe bir dadı dahi tutuluyor. Dizinin senaryosunu Tony Basgallop üstleniyor. Oyuncular arasında ise Harry Potter filmlerinde Ron Weasley’i canlandıran Rupert Grint bulunuyor. Dizide Grint’e Lauren Ambrose, Toby Kebbell ve Nell Tiger Free eşlik ediyor. Yayınlanan ilk fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Dizi 28 Kasım‘da platformdaki yerini alacak. Apple TV+ ise 1 Kasım’da yayın hayatına başlıyor. Ancak servisin Türkiye’deki kullanıcılarla ne zaman buluşacağı henüz net değil.