reklamı kapat

POPÜLER

Netflix rakibi Apple TV+ dizisi Servant

Gözden kaçmaması gereken yeni Apple TV+ dizisi: Servant [Video]

Netflix yapımı Tepedeki Ev’den sonra kaliteli korku dizilerine bir yenisi Apple TV+ ile gelecek gibi görünüyor. Servant ilk fragmanını paylaştı.

Netflix rekabetinde Apple TV+ karşımıza ne yazık ki bir avuç özel içerikle çıkmış olsa da yeni içerikler yavaş yavaş platformdaki yerini almaya hazırlanıyor. Onlardan biri de M. Night Shyamalan‘ın psikolojik gerilim dizisi Servant. İlk duyurulduğunda da bahsettiğimiz bu dizi, özellikle korku gerilim tutkunlarının kaçırmak istemeyeceği bir yapım gibi görünüyor. Dizinin başrollerinde Lauren Ambrose, Nell Tiger Free, Toby Kebbell ve Rupert Grint yer alıyor. 10 bölümden oluşacak dizi, ilginç kurgusunun yanı sıra rahatsız edici temasıyla da beklentileri karşılayacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple TV+ korku dizisiyle adından söz ettirebilecek mi?

Servant isimli yeni dizi bizi ilk etapta bir aile bunalımına çekiyor. Bebeklerini kaybeden bir çift gördükleri terapi kapsamında adeta gerçek bir bebek gibi görünen oyuncak bir bebekle yaşanan trajedide kendini avutmaya çalışıyor. Yaşanan bu travmada anne için işler daha da garipleşiyor. Başlarda oyuncak bebekle beraber hayata dönen anne bebek için bir dadı tutmaya karar veriyor. Dadının bebeği kabullenişi ve davranışları ise gün geçtikte garipleşirken aileyi bekleyen olaylar zinciri de yavaş yavaş örülüyor. Dizinin senaryosunu Tony Basgallop kaleme alıyor. Dizi 28 Kasım‘da yayınlanacak. Apple TV+ şimdilik ne yazık ki Türkiye’deki kullanıcılar için kullanıma açılmış değil. Ancak App Store için Amerika hesabı oluşturursanız TV+ içeriklerine ulaşabileceğiniz belirtelim. Platformun abonelik ücreti aylık olarak 4,99 dolar. Dizinin gerilim dolu fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.