reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Netflix rakibi Disney+ yeni dizisiyle Pixar karakterlerini gerçek hayata taşıyor

Netflix rakibi Disney+, Pixar karakterlerini şehre getiriyor [Video]

Netflix rakibi Disney+ yayına geçişi için artık gün sayarken; platformun eğlenceli yeni içeriklerinden biri Pixar IRL için de yeni bir fragman paylaşıldı.

Advertisement

Önümüzdeki günlerde Netflix için en iddialı rakiplerden biri olarak çevrim içi platform rekabetinde boy göstermeye hazırlanan Disney+, her yaştan izleyici için pek çok içeriği barındırıyor. Platform açılışını Avengers Endgame ile beraber yaparken aralarında Pixar IRL‘nin de olduğu yeni içerikler de geliyor. Pixar IRL ise ailenizle hafta sonu keyifle izleyebileceğiniz ideal içeriği oluşturuyor. Yapımın mantığı ise hayli basit. Günlük hayatınıza devam ederken, yolda bir anda karşınıza Pixar’ın animasyonlarından bir karakter çıksa ne yapardınız?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney+ içerik olarak Netflix kütüphanesinden hayli farklı

New York’ta çekilen bölümler fragmanda biraz şaka programlarını andırıyor. Karakterin birebir cosplayi ya da bazı durumlarda inşa edilmiş çalışan mekanik bir replikası yoldan gelip geçenlerle etkileşime giriyor. Up, Monsters Inc, The Incredibles, Wall-e ve daha fazlası bu eğlenceye dahil olan animasyon başlıkları arasında yer alıyor. Fragmanını haberin üzerinden izleyebileceğiniz Pixar IRL, 12 Kasım‘da Disney+’ın açılışıyla beraber platformdaki yerini alacak. Platform ise ne yazık ki ilk çıkışında Türkiye’deki kullanıcıların erişimine sunulmuyor. Türkçe internet sitesi üzerinden gelişmeler için e-posta adresiyle kayıt alındığını kaydedelim. Disney+’ın Netflix ile içerik açısından hayli farklı olacağını da hatırlatmak gerekiyor. Platformun Netflix’in aksine yetişkinlere uygun içerik yayınlamayacağı geçmişte açıklanmıştı.