reklamı kapat

POPÜLER

netflix stranger things 4. sezon

Stranger Things 4. sezon 1. bölüm ismiyle başlayan gizem

Netflix kütüphanesinin rekortmeni Stranger Things 4. sezon 1. bölüm için ilk resmi paylaşımı yaptı. Bölüm adı cehennem ateşini çağırıyor.

Advertisement

Netflix için en önemli yapımlardan biri olan Stranger Things 4. sezon bölümleriyle ilgili ilk resmi açıklamayı nihayet yaptı. Yeni aktörler arayışında olduğunu bildiğimiz dördüncü sezon, Lucifer’da olduğu gibi küçük oyunlarla değil doğrudan isimleri açıklayacak gibi görünüyor. Birinci bölüm ise yeni bir arkadaş grubunu işaret ediyor gibi. Zira açıklanan isim “Chapter One: The Hellfire Club” oluyor. Hellfire Club pek çok farklı noktayı işaret ediyor olabilir. Artık iyiden iyiye gençlik dönemine giren ana ekibimizin “asilik” döneminin başlangıcına girmiş olabiliriz örneğin. İlk bölüm bizi tamamen yeni bir ekiple de tanıştırabilir. Will ve Eleven’ın Hawkins’den ayrılmasının ardından gidecekleri yeni kasabada şüphesiz yeni arkadaşlıklar edineceklerdir…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 4. sezon 1. bölüm ismiyle gelen gizemli kulüp

Hellfire Club kullanımı elbette Stranger Things’e özel değil. Bu sebeple işler biraz daha ilginçleşiyor. 18. yüzyılda İngiltere ve İrlanda’nın “sosyetesinden” isimlerin dahil olduğu bu özel kulüplerde gizli buluşmalar yapıldığı kaydediliyor. Kapalı kapılar ardında alınan kararlar ve eylemler ise karanlık bir yöne ilerliyor. Bu da dizinin gizemli havasına yeni bir boyut katıyor. Bu terimin pozitif bir tınısı olmadığını da belirtelim. 4. sezonla edindiğimiz tek bilgi de ne yazık ki şimdilik bu oluyor. Çekimlerin ne zaman başlayacağı belli olmadığı gibi; dizinin çıkışı için de herhangi bir tarih işaret edilmiyor. Yeni sezonun giderek karanlık bir havaya bürünmesi ise işten bile değil gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Netflix Türkiye’nin Kasım 2019 ajandası