reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Stranger Things 4. sezon

Stranger Things 4. sezon için ortaya çıkan yeni detaylar

Netflix rekortmeni Stranger Things 4. sezon hazırlıklarına devam ederken yeni sezonla ilgili ortaya çıkan detaylardan biri de bölüm sayısı ve çekim tarihi oluyor.

Advertisement

Netflix için en çok kazandıran yapımlardan olan Stranger Things 4. sezon bölümleriyle bir kez daha izleyici karşısına çıkacak. Hayranların şimdiden sayısız teorilerde bulunduğu yapımın bu sezonunda sunacakları için şimdilik sadece film referansları ipucu olarak veriliyor. Ancak nihayet bazı detaylar ortaya çıkmaya başlıyor. TVLine‘ın özel haberine göre dördüncü sezonun 8 bölümden oluşması bekleniyor. Bu durumda dizinin en uzun sezonu 9 bölümle 2. sezon kalacak gibi görünüyor. Bir diğer öne çıkan detay ise çekim tarihi. Bildiğiniz gibi dizinin yaratıcıları diziyi olabildiğince hızlı bir şekilde hayranlara ulaştırmak istediklerini belirtmiş ancak detaylara verdikleri önem sebebiyle bir parça gecikme olabileceğini de kaydetmişlerdi. Ancak çalışmalar hızlı gerçekleşmiş gibi görünüyor. Çünkü dizinin planlanan çekim tarihinin Ocak 2020 olduğu belirtiliyor. Dizinin çekimlerinin Ağustos 2020’de bitmesi planlanıyor. Bu durumda belki aralıkta tatil döneminde yeni sezona kavuşabiliriz. Bu sırada dizinin yazarlarının Twitter üzerinden gizemli paylaşımlar yaptığını da kaydedelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 4. sezon ile Hawkins’ten ayrılış

Yeni sezonun sunabilecekleri ise hayli geniş bir yelpazede değerlendiriliyor. Duyuru fragmanında artık Hawkins’i terk ettiğimiz kaydedilmişti. Eleven’ın Byers ailesiyle beraber Hawkins’i terk etmesinin ardından kahramanlarımız için işler nasıl ilerleyecek merak konusu. Bu sezonun en çok merak edilen detayı ise elbette Rusların elindeki gizemli Amerikalının kim olduğu. Stranger Things 4. sezon bölümleri aynı zamanda hayranların kabul etmek istemediği Jim Hopper ölümüne de netlik kazandıracak.

İlginizi çekebilir

Netflix Türkiye’nin Kasım 2019 ajandası