reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon için yayınlanan ilk görselle gelen müjde

Netflix kütüphanesinin popüler yapımı beklenen müjdeyi verdi. Lucifer 5. sezon bölümlerinden paylaşılan ilk görsel müzikal bölümünü işaret ediyor.

Advertisement

Lucifer 5. sezon bölümleri hız kesmeden çekimlere devam ederken, Netflix dizisinin çekimlerinden gelen ilk görsel hayranların istediği müzikal bölümüne kavuşacağını işaret ediyor. 16 bölümden oluşacak olan final sezonunun müzikal bölümü ise bizi 1940‘ların “noir” temasına taşıyor. Siyah beyaz çekilen bölümde ET Online‘a özel paylaşılan karede Lucifer’ı (Tom Ellis) Maze’le (Lesley-Ann Brandt) görüyoruz. Ellis bölümle ilgili şunları dile getiriyor: “Çok fazla bir şey söyleyemem. Bu bölümde Lucifer’la anıları uyandırıyoruz. Aslında burada pek çok hayranın sorularını cevaplayacak bir hikaye anlatıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon fotoğrafı 5. bölüme ait olabilir

Ellis’in “pek çok hayranın sorularının cevaplanacağı hikaye” tabiri akıllara elbette hemen dizinin yaratıcısı Joe Henderson’ın açıklamasını getirmişti. 5. sezonda 5. bölümü kaleme alan Henderson, bu bölümün hayranların uzun zamandır aklında olan soruları yanıtlayan bölüm olduğunu belirtmişti. Müzikal bölüm konusunda da geçmişte açıklamaları olan Henderson’ın kaleme aldığı bölüm doğrudan 1940’lara taşınan siyah beyaz bölüm olabilirdi. Ancak siyah beyaz müzikal bölümün 4. bölüm olduğu açıklamalar arasında yer alıyor. “It Never Ends Well for the Chicken” ismini taşıyan dördüncü bölüm, adından bu ipucunu kesinlikle vermiyordu diyebiliriz. Brandt bu bölümle ilgili şunları dile getiriyor: “Dördüncü bölümle beraber Maze’in temeline ineceğiz ve neden şimdiki haline evrildiğini öğreneceğiz.

Lucifer 5. sezon şüphesiz pek çok soru işaretini gidererek hayranların aklında tek bir soru dahi bırakmayacak. 2020’de Netflix kütüphanesindeki yerini alacak olan dizinin resmi yayın tarihi ise henüz paylaşılmadı ne yazık ki.

İlginizi çekebilir

Netflix Türkiye’nin Kasım 2019 ajandası