reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 4. bölüm kamera arkasından ilk video [İzle]

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Lucifer 5. sezon 4. bölüm fotoğrafıyla beraber bölümle ilgili ilk detayları elde etmiştik. Şimdi Tom Ellis, Netflix dizisinin setinden bir video paylaştı.

Netflix favorilerinden Lucifer 5. sezon çekimlerine devam ederken, Tom Ellis dizinin setinden kısa bir video paylaştı. Sıkı takipçilerin de bildiği üzere geçtiğimiz günlerde 5. sezon 4. bölümden ilk fotoğraf hayranlarla paylaşılmıştı. Joshua Coleman’ın çektiği kareyle beraber bu bölümün bir müzikal olduğu da müjdelenmişti. Şimdi set videosu da aynı tatta kısa bir an sunuyor. Ellis, siyah beyaz çekilmiş olan videoda dans ediyor. Instagram’da paylaşılan videonun açıklaması ise şu şekilde: “5. sezonun 4. bölümünü çekerken çok eğlendik. Çekimler arasında bir şemsiye buldum ve @joshstyle ile bu videoyu yaptık. Bazen işime bayılıyorum. Diğer zamanlarda ise bunun bir iş olduğuna inanamıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon 4. bölüm 1940’lara gidiyor

Hayranların uzun zamandır istediği “tamamen” müzikal bölüm nihayet 5. sezon ile gelebilir. Şimdilik tüm bölümün devasa bir müzikal olup olmayacağı belli değil. Ancak bölümün teması belli. 1940’lara gittiğimiz bölüm “noir” temasıyla bizi siyah beyaz nostaljiye taşıyacak. Bölümden paylaşılan ilk karede de Lucifer’ı Maze ile piyano başında görüyoruz. Bölümün anlatacaklarıyla ilgili pek detay verilmiyor ancak Ellis yaptığı açıklamada pek çok hayranın sorularını cevaplayacak bir hikaye anlatıldığına değinmişti. Aynı şekilde Maze karakterini canlandıran Lesley-Ann Brandt, Maze’in geçmişine dair bazı detaylar öğreneceğimizi dile getirmişti.

Lucifer 5. sezon 4. bölüm “It Never Ends Well for the Chicken” ismini taşıyor. Müzikal bölümün senaryosunu ise Aiyana White üstleniyor. Yönetmen Viet Nguyen’in çektiği bölümle ilgili şimdilik yeni bir detay ise paylaşılmadı. Dizi hala net bir yayın tarihine sahip olmasa da, yayınlanacak olan toplam 16 bölümle 2020’de Netflix kütüphanesinde yer alacağını söyleyebiliriz. Ellis’in paylaştığı videoyu haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video