reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 5. bölüm ile ilgili heyecanlandıran kritik açıklama

Netflix dizisi Lucifer 5. sezon 5. bölüm için isim tahmin oyununu devam ettiriyor. Ancak gözden kaçmış olabilecek bir açıklama daha dikkat çekiyor.

Lucifer 5. sezon, Netflix kütüphanesinde yer almak için çekimlerine devam ederken senaristlerin isim tahmin oyunu da hız kesmiyor bildiğiniz gibi. Geçtiğimiz günlerde 5. sezon 5. bölüm tahminleri için harf paylaşımı yapılmıştı. Ancak araya giren hafta sonu sebebiyle hala yeni bölümün ismini öğrenemedik. Öte yandan bir açıklama var mı diye göz atarken dizinin yaratıcılarından Joe Henderson’ın ilginç bir açıklamasına denk geldik. 9’ar harfli iki kelimelik 5. sezon 5. bölüm isminin harflerini hatırlatmak gerekirse ilk kelime E ile bitiyor ikinci kelime A ile başlıyordu. Hayranlar da bunun Detective Amenadiel olduğunu düşünmüştü. İsim bu olacak mı emin değiliz ancak pek çok soru cevaplanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Lucifer 5. sezon ile diziye veda ediyor

Çünkü Joe Henderson attığı tweet’te şunları söylüyor: “Aynı zamanda, bu bölümü ben yazıyorum. Bu güne kadar aklınızı kurcalayan tüm o sorular var ya? İşte bu bölümde onları cevaplıyoruz.

Bu da tabii ki akıllara ilk olarak Chloe‘nin “mucizevi” gücünü getiriyor. Lucifer’ın neden onun yanında “ölümlü” hale büründüğü durum gizemini korumaya devam ediyor. Belki de bu sorunun cevabını dedektiflik rolüne bürünen Amenadiel bulabilir, kim bilir. Ancak hayranların aklındaki en büyük sorunun bu olduğunu düşünüyoruz ve Henderson’ın açıklamasının da buna ipucu olduğuna inanıyoruz.

Lucifer 5. sezon 5. bölüm isminin ise bir iki gün içinde açıklanacağına neredeyse emin gibiyiz diyebiliriz. Dizinin 2020’nin ilk yarısında 16 bölümle Netflix kütüphanesindeki yerini alması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Avengers: Damage Control fragmanı