reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Avengers: Damage Control

Marvel, Avengers: Damage Control için yeni fragmanı yayınladı [İzle]

Marvel ve ILMxLAB, Avengers: Damage Control için yeni bir fragman paylaştı. Fragman sizi maceranın merkezine davet ediyor.

Marvel, ILMxLAB iş birliğinde Avengers: Damage Control deneyimini hayata geçirmek için gün sayıyor. Marvel’ın yarattığı bu dünyaya dahil olabileceğiniz yeni sanal gerçeklik deneyimi sizi doğrudan kahramanların arasına taşıyor. Iron Man’in kostümüne benzer bir zırh giyip, Wakanda teknolojilerini kullanmanız mümkün oluyor. VR deneyiminde War Machine, Wasp, Hulk, Spider-Man ve daha pek çok kahramanla etkileşime geçebiliyorsunuz. Söz konusu deneyimin ilk özeti ise şu şekilde: “Shuri Wakanda ve Stark teknolojilerini bir araya getiren bir prototipi test etmek için bir ekip kuruyor. Geçmişten gelen bir düşman bu teknolojiyi çaldığında favori Avengers kahramanlarıyla yan yana düşmanlarla çarpışman ve düşman dünyayı yok edecek gücü ortaya çıkarmadan önce onu durdurman gerek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel VR deneyimi Avengers: Damage Control erişimi kolay bir oyun değil

Söz konusu içerik ise ne yazık ki alıp evinizdeki imkanlarla onayabileceğiniz bir içerik değil. Sanal gerçeklik deneyimi sunan oyun The Void alanlarında deneyimlenebilecek. Bu alanlar farklı sanal gerçeklik deneyimlerini buluşturan özel bir “oyun alanı” olarak tanımlanabilir. Daha gelişmiş bir deneyim için tercih edilen bu alanlar Marvel oyununa da ev sahipliği yapacak. Damage Control 18 Ekim‘den itibaren The Void noktalarında oyuncularla buluşturulacak. Hazırlanan fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.