reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Avengers 4 fragmanı için geri sayım başladı

Captain Marvel fragmanı nihayet bizlerle buluştu. Şimdi sırada Avengers 4 var. Filmin fragmanı içinse tarih belli oldu gibi.

Avengers 4 fragmanı beklerken bizi önce Captain Marvel ikinci fragmanıyla karşıladı. İlk fragmana kıyasla çok daha heyecan verici olan yeni fragmanın ardından ise geri sayım başladı. Captain Marvel fragmanı açıklandığında da belirtmiştik, Avengers 4’ün fragmanının 5 Aralık Çarşamba günü yayınlanması bekleniyor. Bu dedikodunun sebebi ise tarih haberleriyle güvenilir iki farklı ismin de çarşamba günü fragmanın geleceğini onaylaması. Hatırlarsanız geçtiğimiz hafta Iron Man’i seslendiren Tamer Karadağlı da dublajın bittiğini müjdelemişti. Bu durumda fragmana ulaşmamız ise an meselesi. Fragmanın yayın saati içinse oklar şimdilik Good Morning America programını gösteriyor. Her ne kadar net bir detay olmasa da 5 Aralık’ta Türkiye saati ile 17:00’dan sonra fragmana kavuşabiliriz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers 4 fragmanı uzun zamandır bekleniyor

Marvel Sinematik Evreni’nde 3. evreye bir nokta koyamaya hazırlanan filmin fragmanı uzun zamandır bekleniyor. Captain Marvel’ın hemen arkasından gelmesi de her iki film için de heyecanı ve sabırsızlığı en üst noktaya çıkaracak gibi görünüyor. Pek ipucu vermeyen ve her zamanki gibi yanıltıcı sahnelerle dolu olan bir fragman beklediğimizi de belirtelim. Marvel’ın şimdilik neyi ne kadar açığa çıkaracağı merak konusu. Tabii daha Avengers 4 gelmeden biz Secret Wars hayallerine başladık bile. Hatırlarsanız Avengers 4’ün yönetmenleri Russo kardeşler, Secret Wars’a kadar yeni bir süper kahraman filmi çekmek istemediklerini belirtmişti. Haberimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Tabii bu hayallere daha çok var… Şimdilik adının da açıklanması beklenen yeni filmin fragmanına odaklanmak en iyisi gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Captain Marvel’ın 2. fragmanı