reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Avengers 4 yönetmenlerinin Secret Wars açıklaması

Herkesin Avengers 4 fragmanının yayınlanmasını beklediği soru-cevap etkinliğinde filmin yönetmenleri Joe ve Anthony Russo ilginç bir açıklama yaptı.

Avengers: Infinity War ve ardından Avengers 4’e imza atan yönetmen Russo kardeşler, Avengers 4 fragmanının yayınlanmak üzere olduğu şu günlerde ilginç bir açıklamaya imza attı. Avengers: Infinity War’un yeniden gösteriminde gerçekleşen soru cevap etkinliğinde merak edilen soruları yanıtlayan Russo kardeşler, süper kahraman filmlerine ara vereceklerini açıkladı. Ancak bu açıklama beraberinde ilginç bir ipucunu da getirdi. Avengers 4 ile beraber artık süper kahraman filmleriyle işlerinin bittiğini söyleyen Joe Russo, açıklamasına “Disney, Secret Wars’u yapmaya hazır olana kadar…” diye küçük bir detay eklemeyi de ihmal etmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Secret Wars şimdiden heyecanla bekleniyor

Daha Avengers 4’ün yayınlanmasına çok var ancak hayranlar Infinity War sonrası Secret Wars konuşmaya başlamıştı bile. Russo kardeşlerin Secret Wars’a kadar yeni bir süper kahraman filmi çekmeyeceklerini açıklaması da yapıma ait tartışmaları ve teorileri alevlendirmiş durumda. Disney’in Secret Wars için eminiz ki planları vardır. Ancak serinin filminin gelmesi için öncelikle 4. evreye geçmemiz gerekiyor. Fox satın alımından sonra Fantastic Four ve Dr. Doom gibi karakterleri bir an önce Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olmasını beklerken, Secret Wars açıklaması sabırsızlığımızı artırıyor.

İlginizi çekebilir

Captain Marvel fragmanı