reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man Avengers 4

Iron Man’i seslendiren Tamer Karadağlı’nın Avengers 4 fragmanı açıklaması [Video]

Avengers 4 fragmanı için artık sabrımız kalmadı. Iron Man karakterini seslendiren Tamer Karadağlı‘nın Instagram açıklaması ise beklentiyi arşa çıkarıyor.

Globalde Avengers 4 fragmanının 28 Kasım’da yayınlanacağına dair dedikodular ne yazık ki doğru çıkmamış gibi görünüyor. Öte yandan hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Avengers filmlerinde Spider-Man karakterinin Türkçe seslendirmesini yapan Harun Can’ın, Iron Man karakterini seslendiren Tamer Karadağlı ile olan paylaşımından bahsetmiştik. Tamer Karadağlı fragmanı “haftaya” alacağını söylemişti. Karadağlı’nın dün gece Instagram hikayesinde yayınladığı video ise, Avengers 4 fragmanının Türkçe seslendirmesinin tamamlandığını gösteriyor. Fragmanın yayınlanması an meselesi…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“İnanılmaz bir fragman”

Avengers 4 ismini söylemese de Karadağlı’yı ve Harun Can’ı takip edenler fragmanın Avengers 4’e ait olduğunu tahmin edebiliyor. Karadağlı’nın fragmanla ilgili yorumu ise şu şekilde: “Arkadaşlar bugün seslendirdiğim fragman müthiş bir fragmandı. Acayip bir film geliyor yani tüylerim diken diken oldu. Acayip heyecanlandım.

Ayrıca seslendirme sırasında da “Acaba hangi filmin fragmanının dublajını yapıyorum” diyerek fotoğraf paylaşan Karadağlı beklentiyi hiç olmadığı kadar artırıyor. Marvel’ın bir türlü yayınlamadığı fragman görünen o ki bomba etkisi yaratacak. Şimdiden sabırsızlanan hayranlar ise artık fragmanın yayınlanması için pek çok paylaşımda bulunuyor. Ne yazık ki fragman tarihi hala net değil. Ancak dublajların da tamamlandığı düşünülünce, önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor. Karadağlı’nın Instagram hikayesini kaçırdıysanız haberin üzerinden izleyebilirsiniz.