reklamı kapat

POPÜLER

daredevil marvel

Marvel hayranlarından Daredevil 4. sezon kampanyası

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan ve Netflix’te izleyici karşısına çıkan Daredevil bu sefer farklı bir sebeple gündeme geliyor. Geleceği belirsiz olan dizinin dördüncü sezon onayı alabilmesi için hayranlar tarafından sosyal medya kampanyası başlatıldı.

Takip edenlerin iyi bildiği üzere Marvel’ın The Defenders dünyası Netflix tarafından ekrana taşınıyor. Bu karakterler arasında Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist ve The Punisher yer alıyor. The Defenders‘ın ikinci sezonu olmayacağı bir süre önce netlik kazandı. Ardından sırasıyla Iron Fist ve Luke Cage iptal edildi. Bu karakterlerin diğer kahramanların dizilerinde yer alabileceği ifade edildi. Tüm bu can sıkan gelişmelerin ardından Daredevil‘ın üçüncü sezonu izleyici karşısına çıktı. Hayranlar o zamandan bu yana dördüncü sezon onayının açıklanmasını bekliyor ancak duyuru bir türlü gelmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu durum Daredevil’ı yakından takip eden Marvel hayranlarını fazlasıyla endişelendirmiş gibi görünüyor. Öyle ki Daredevil hayranları bunun için bir sosyal medya kampanyası başlattılar. #RenewDaredevil isimli bu kampanya için sosyal medya hesapları açıldı. Paylaşılan mesajda “Tüm Daredevil hayranlarına sesleniyoruz! Siz de dördüncü sezonu bizim kadar istiyor musunuz? O zaman bize yardımcı olun. Netflix’e diziye yeni sezon onayı verme zamanı geldiğini hatırlatalım. 30 Kasım’dan itibaren her cuma günü tweet atıyoruz!” sözleri yer aldı. Bakalım hayranların bu çalışmaları Netflix’i harekete geçirmeye yetecek mi?

İlginizi çekebilir

Marvel’s Daredevil 3. sezon videosu