reklamı kapat

POPÜLER

daredevil

Daredevil cephesinden umutlu 4. sezon açıklaması

Marvel ve Netflix ortaklığında ekrana taşınan diziler birer birer iptal ediliyor. Peki üçüncü sezonuyla geri dönen Daredevil tehlike altında mı? Dizinin yaratıcısı pek endişeli görünmüyor.

Bildiğiniz gibi Netflix, Marvel ile anlaşması doğrultusunda The Defenders üyelerini ekrana taşıyor. Bu kahramanlar arasında Daredevil’ın yanı sıra Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist, bir de The Punisher yer alıyor. Geçtiğimiz haftalarda önce The Defenders’ın ikinci sezonu olmayacağı ortaya çıktı. Sonra sırasıyla Iron Fist ve Luke Cage’in iptal edildiği açıklandı. Dolayısıyla herkes merak ediyor: Daredevil, Jessica Jones ve The Punisher güvende mi? Bu sorunun yanıtını Daredevil üçüncü sezon baş yazarlarından Erik Oleson vermeye çalıştı. Entertainment Weekly‘e konuşan Oleson şu sözleri sarf etti:

“Daredevil’ın dördüncü sezonu için çok umutlu olduğumu söyleyebilirim. Henüz resmen yeni sezon onayı almış değiliz fakat geleceğine inancımız tam.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası The Defenders ekibi içinde en güvende olan isim Matt Murdock diyebiliriz. Onun dışında Jessica Jones ve The Punisher her an iptal kararıyla karşılaşabilir. Daredevil‘ın üçüncü sezonu ise ilk sezonu andıran havasıyla fazlasıyla beğenildi. Bu yüzden devam etme ihtimali fazlasıyla yüksek görünüyor.

İlginizi çekebilir

Marvel’s Daredevil 3. sezon sürpriz sahnesi